Seriály a filmy

14. listopadu 2017 22:00

Petra Kloidová

Lucy Liu ztratila svého nejbližšího. Její otec zemřel

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (13) - upoutávka

Herečka Lucy Liu právě prožívá nelehké časy.

Co uvidíte ve středu večer na Prima LOVE?

Dost náročný případ čeká Sherlocka ve středu večer ve 20.15 na Prima LOVE. Holmes bude mít tentokrát hodně myšlenek a v možnostech se bude ztrácet. Vyřešit případ mu pomůže jeho kolegně Watsonová.

Sherlock Holmes totiž vyšetřuje případ vraždy profesora a skupiny jeho žáků, kteří byli otráveni jedem muchomůrky zelené…

Ztráta v rodině a Lucy Liu

Osmačtyřicetiletá herečka asijského původu bohužel zažila jednu z nejhorších věcí, která každého dospělého dříve nebo později čeká. Ztratit nejbližšího v rodině je jedna z nejtěžších věcí, Lucy Liu to před pár dny na Instagramu vyjádřila fotkou svého otce, kterému dává sbohem. O příčině smrti ví jen nejbližší rodina.

Lucy nedávno zavzpomínala na své začátky. Narodila se čínským emigrantům a vyrůstala v chudém New Yorku v jednom pokoji s celou rodinou. Rodina ji nikdy nepodporovala ve výběru uměleckého povolání.

S herectvím začínala už na střední škole, pak pokračovala v divadle. Na to se chtěla samozřejmě soustředit i nadále, ale do cesty jí přišla role v tehdy úspěšném seriálu Ally McBealová. Lucy Liu roli nejdříve vzít vůbec nechtěla. Co ji k tomu přimělo? Přečtěte si více tady.

Herectví není jediná umělecká činnost, která Lucy Liu nenechá v klidu. Už před lety se veřejnosti představila i jako talentovaná malířka. V dětství prý ráda tvořila, a když se znovu stěhovala do New Yorku kvůli natáčení seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, koupila si krásný slunný ateliér.

PODÍVEJTE SE NA UMĚLECKÉ VÝTVORY LUCY LIU

Kromě malířství se Lucy v rámci práce na Sherlockovi Holmesovi dostala i na režisérkou židli, což pro ni podle všeho byla přirozená cesta.

Podívejte se na Sherlocka Holmese: Jak prosté ve 20.15 už ve středu na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.