Manžel na zkoušku zamotá hlavu Anně Faris. Znáte její nejslavnější roli?

Manžel na zkoušku - upoutávka

Nenechejte si ujít americkou romantickou komedii Manžel na zkoušku v hlavní roli s Annou Faris. Podívejte se, jak karma umí zatočit s obyčejným životem jednoho bohatého a rozmazleného playboye, který je povoláním syn. Film vysíláme 2. ledna 2021 na Primě ve 20.15.

Když se muž a žena rozhodnou pro svazek manželský, měli by být v první řadě zamilovaní a v druhé řadě by o sobě měli vědět alespoň nějaké informace. To není však případ Leonarda a Kate, kteří sice manželé nejsou, ale to Leonard neví, nepamatuje si to.

Leonardo Montenegro je bohatý mexický synáček, jehož otec vlastní velkou společnost a také luxusní jachtu. Na lodi potká Kate, která má tři syny, studuje a ještě si přivydělává roznášením pizzy a úklidem. Rozmazlený Leonardo se s Kate snaží udělat svou služku a dává ji nesmyslné příkazy. Ta takové zacházení odmítne a Leonardo ji za to schodí do vody.

Jak se Kate Leonardovi pomstí?

Netrvá dlouho a sám Leonard z lodi při nočním veselí vypadne, navíc při tom utrpí totální ztratu paměti. Druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici vyhlásí pátrání po jeho rodině, protože z něho nedokážou dostat žádnou infomraci.

Užijte si nový rok s naším bohatým romantickým obsahem online na iPrima.cz:

Kate se náhodou dozví o Leonardově úrazu a začne vymýšlet svůj ďábelský plán. Obstará si falešný oddací list a začne se vydávat za jeho ženu, aby se mu pomstila. Začátek bude pro oba těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před Leonardem jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku?

4 zajímavostí o Anně Faris, která si zahrála Kate:

  1. Asi nejznámější role Anny Faris je Cindy ze Scary Movie. Tuto roli nejdříve odmítla, později ji přijala a vydělala si tak 1 milion amerických dolarů.
  2. Anna má holandské, anglické, francouzské, německé, skotské a waleské předky.
  3. Je herečkou, ale také zpěvačkou.
  4. Anna měla hrát i ve filmu Scary Movie 5, ale kvůli těhotenství se natáčení nezúčastnila.
  • Manžel na zkoušku nastupuje 2. ledna 2021 na Primě ve 20.15.
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.