Manžel slovenské herečky předvedl v Talentu akrobacii, která bere dech!

Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Podívejte se na exkluzivní akrobatické video s pomůckami, které jste ještě neviděli a krásnou choreografií. Talent můžete i online v našem archivu iPrima.cz

Duo Vertigo pochází ze Slovensko a narozdíl od většiny akrobatických párů nejsou gymnasté v romantickém svazku. Ádrian Bartalos je manželem mladé slovenské herečky Márii Bartalos. Jeho akrobatická kolegyně je také šťastně zamilovaná. I tak je ale choreografie tance ve vzduchu provoněna láskou.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z Česko Slovensko má talent:

Co dalšího uvidíte v 10. dílu Česko Slovensko má talent?

Na co se můžete těšit v dalším dílu Talentu? Zpěváci se budou hodně snažit, aby zaujali porotu. Budeme také hodně tančit, dokonce i s kufry. Lucky Seven se po roce opět vrací, aby na souboj v rapu vyzval Jakuba Prachaře.

Rytmus tomu udá netradiční bubeník. Ale nezůstaneme jen u bubnů a přidáme i další nástroje. Co vznikne, když se zkombinuje tanec a sportovní gymnastika? V tomto díle uvidíte, co jste v Talentu ještě neviděli – mužský burlesk s nadváhou, který dorazí až z Austrálie. A kdo z plejády účinkujících dostane svým nasazením Martu Jandovou natolik, že mu předá cenu Zlatý Pátrovič?

Česko Slovensko má talent v pátek 1. listopadu ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW SLEDUJTE V PŘEDSTIHU KAŽDÝ PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.