Seriály a filmy

19. srpna 2021 05:56

Aneta Gretzová

Neuvěřitelná smůla: Marcela z Prostřeno! ztratila při vaření chuť

Marcela z Prostřeno! ztratila při vaření chuť

V bitvě chutí oblíbeného pořadu Prostřeno!, tentokrát z Moravskoslezského kraje, zatím vedou muži. Ovšem teď může být všechno jinak! Ke sporáku se postaví Marcela. Jak uspěje kuchařka, která při vaření ztratí právě chuť?

Ve čtvrtek vaří zmatkářka Marcela. Chtěla uspět, ale ruce jí svazovala nervozita. I přesto, že si dívka menu pro hosty pečlivě natrénovala, podařily se jí ve finále neuvěřitelné přehmaty… Už spálené brambory, krutony a neuvařené lusky, které musela připravit znovu, výrazně oddálí servírovaní. Na závěr však přišel přehmat přímo osudný – olízne lžičku od česneku, o kterém si myslí, že je to smetanová omáčka. Chuťové buňky Marcely dostavájí smrtelnou ránu!

Marcela ztratí chuť, podívejte se:

Ve svém povolání musí mít Marcela ale chladnou hlavu. Ukazuje se, že tato žena je plná překvapení. V současné době se živí jako zručná řidička kamionu v mezinárodní dopravě. Ještě předtím, než se rozhodla brázdit evropské dálnice s tunami nákladu, se její obor ale ubíral úplně jiným směrem. Původně je totiž vyučená kadeřnice.

Podívejte se na Marceliny zmatky v kuchyni:

V dnešní společnosti přetrvává ještě mnoho předsudků o tom, jaká povolání se více hodí pro ženy a jaká pro muže. Marcela o tom ví své a debatě na téma (ne)typické zaměstnání pro něžné pohlaví se nevyhne ani v den, kdy bude bojovat o výhru Prostřeno! „Já když se podívám na takovou mladou šikovnou holku, jako je Marcelka, tak mě ani ve snu nenapadne, že jezdí kamionem,“ zazní ve čtvrtek od šokované Jany. Ať si myslí kdo chce, co chce, Marcela si za svým výběrem povolání pevně stojí. Svou práci si naplno užívá a nevypadá, že by na ní v dohledné době chtěla cokoliv měnit.

Do Prostřeno! Marcelu přihlásila jedna z kamarádek a také jí poskytla azyl na vaření. U sebe doma to má Marcela moc maličké... Jak se jí bude dařit v cizí kuchyni? A bude to hostům jedno, nebo to pro někoho bude důvod ke stržení bodů?

Může Marcela po všech přehmatech v kuchyni uspět a dostat se do vedení? Získá body při zábavě hostů nebo v úkolu týdne, kterým jsou v tomto týdnu vajíčka? Dozvíte se už dnešním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.