Cvičení

21. července 2021 05:54

Zuzana Schneidewind

XXL nevěsta Markéta touží zhubnout: Vejde se nakonec do svatebních šatů?

XXL nevěsta Markéta. Vejde se vůbec do svatebních šatů?

Skutečný příběh dokonalé změny v pořadu Tlouštíci dojal k slzám. Nejen samotnou hlavní hrdinku Markétu, která na začátku natáčení vážila 122,5 kilo a sotva se hýbala. Připomeňte si několik hlavních rad odborníků, díky kterým celá proměna vyšla.

Když se na Markétu (40) z Karviné podíváte dnes, neuvěříte, že na začátku natáčení pořadu televize Prima Tlouštíci vážila 122,5 kilo. Sama sebe Markéta s odstupem času nazvala "koulí".

Její vysněnou váhou bylo 70–80 kilogramů a postava do svatebních šatů. S partnerem sice už vychovávají dvojčata, ale do sňatku se právě kvůli obezitě nehrnula. A bránila se i společné dovolené u vody, pobytu mezi lidmi.

Jak jste mohli vidět v úvodním dílu pořadu Tlouštíci a v galerii, Markétě se s pomocí jedinečného konceptu hubnutí a zdravé změny životního stylu podařilo pod dohledem odborníků shodit během osmi měsíců nádherných 25 kilogramů.

Přestala být tlouštíkem a podařilo se jí zhubnout natolik, aby z ní byla hezká nevěsta a maminka plná energie! Plavky Markéta zase oblékla po úbytku prvních deseti kilogramů.

Za úžasnou proměnou sympatické paní Markéty (40) stojí v první řadě ona sama a její pevná vůle. Se správným postupem při hubnutí a na cestě ke zdravému životnímu stylu Markétě výrazně pomohli také odborníci.

Takto vypadá Markéta po velké proměně. Neuvěřitelná změna, co říkáte?

Tipy jak správně hubnout

Nalézt motiv a vyvolat Aha efekt pomohla Markétě mentorka, lektorka a koučka Ing. Janka Chudlíková:

Krize překonala i s pomocí deníku vděčnosti, který si na radu mentorky začala vést:

Markéta začala zdravě jíst a „zdravě“ myslet. Už ví, co je a není dobře v jídelníčku:

Součástí jejího režimu se stal pravidelný pohyb. Ten se nesmí při hubnutí s kýženým trvalým efektem vynechat:

Proč je důležité přidat k pohybu i silový trénink:

Odborníci Markétě také doporučili podpořit její úsilí bezpečným, účinným a komplexním výživovým programem Cambridge Weight Plan:

Beznaděj Markéta vyměnila za pozitivní pohled na život. Výsledek je více než výborný. Markétě se splnil sen a nyní jen září štěstím. Nastal čas na nový začátek.