Máte chuť na rapový nářez? Ve filmu Kdo hulí, ten umí ho dostanete

Konzumace marihuany ve větším než malém množství, zdá se, mozkové buňky zrovna nestimuluje. Když si ale dáte ten správný „model“, efekt může být přesně opačný! V pátek ve 23.20 na Prima family to předvedou Method Man a Redman v komedii Kdo hulí, ten umí.

Kombinace pořádně ztřeštěných fórků, dvou známých rapperů, prostředí Harvardské univerzity, skvělé hudby a hlavně dostatečného množství trávy dává vzniknout sympatické černošské komedii s pořádně našláplým tempem.

Silas (Method Man) a Jamal (Redman) jsou dva průměrní týpci, co v žádném případě nemají valné studijní ambice. Ale jestli jim něco jde fakt dobře, pak je to pěstování marihuany, které by snad mohli i vyučovat.

Všechno se ale změní, když zemře kámoš Ivory a v rámci zlepšení kvality zelených výpěstků použijí dva šikulové jeho popel jako hnojivo. Ivy se jim začne zjevovat jako duch a samozřejmě pro něj není problém radit jim správné odpovědi při zkouškách a testech. Tak proč to nezkusit hned na nejlepší školu ve Spojených státech? Velká jízda na Harvardu může začít!

Jak zamávají dva kluci z černošského hoodu nudným univerzitním životem? Pište si, že pořádně.

Tenhle film určitě není žádná intelektuální žánrovka. Ale jestli se chce dobře pobavit a od srdce se zasmát, určitě si v pátek večer ve 23.20 na Prima family pusťte. Protože Kdo hulí, ten umí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.