Máte rádi pohádky? Pak vás bude bavit seriál o novodobé Popelce Ošklivka Betty

Vzpomínáte si na Ošklivku Katku? Na dívku s mastnými vlasy, rovnátky, velkými brýlemi a popelavou pletí? Prima love chystá vysílání kultovního amerického seriálu Ošklivka Betty, který vznikl na motivy původní kolumbijské telenovely a podle které se na Primě natočila právě Ošklivka Katka.

Původní kolumbijská telenovela Yo soy Betty, la fea (Jsem Betty, ošklivka), u nás vysílaná pod názvem Ošklivka Betty, zaznamenala fenomenální úspěch a byla vysílaná ve více než sedmdesáti zemích světa. Rychle se také dočkala mnoha národních verzí – seriál o národní ošklivce vznikl dokonce třeba i v Gruzii nebo v zemích bývalé Jugoslávie. Příběh o ošklivém káčátku, ze kterého se nakonec vyklube krásná labuť a získá toho nejlepšího muže, je jednoznačně magnetem pro producenty!

Na Primě byla v roce 2008 uvedena komediální verze s názvem Ošklivka Katka – autorem hudby titulní písně je Ondřej Soukup, text napsala Gabriela Osvaldová. Úvodní píseň nazpívala tehdy čtrnáctiletá Ewa Farna, která v té době nosila stejně jako „ošklivky“ pevná rovnátka. Příběh o neatraktivní dívce s rovnátky na Primě tehdy pravidelně sledoval milion diváků. Pro hlavní roli se nechala proměnit v ošklivku Kateřina Janečková, herečka Divadla Bez zábradlí.

Pamatujete si na Ošklivku Katku? Připomeňte si ji v galerii:

Největší úspěch ale měla pohádka o tom, jak se ošklivá dívka proměnila v krásnou a ke štěstí přišla, ve Spojených státech. V americké Ošklivce Betty (Ugly Betty) ztvárnila hlavní roli herečka America Ferrera a navzdory tomu, že se proslavila jako ošklivka, ji časopis People v roce 2009 zařadil do stovky nejkrásnějších lidí.

Za roli Ošklivky Betty byla třikrát nominovaná na Zlatý glóbus, z toho jednou cenu získala. Dvakrát byla také nominovaná na Emmy, z toho jednou uspěla. Jednu z rolí zahrála i Salma Hayek, která také seriál produkovala. Další ze známých tváří, které se v seriálu objevují, je například herečka Lindsay Lohan, která si v seriálu zahrála bývalou zlomyslnou spolužačku Betty.

A teď se mrkněte na Ošklivku Betty (Americu Ferreru):

A co se tedy stane, když do redakce luxusního módního magazínu přijde sice chytrá, hodná a pracovitá dívka, na rozdíl od ostatních ale nepříliš půvabná a ne tak štíhlá jako její kolegyně?

Nenechte si ujít první díl Ošklivky Betty už v pátek 22. 11. v 15.25 na Prima love. S Betty se můžete setkávat každý všední den ve stejný čas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.