Seriály a filmy

29. ledna 2018 22:00

Megan Fox předvedla luxusní tělíčko! Takhle má maminka 3 dětí vypadat

V rodině této tmavovlásky bude na Valentýna pořádně horko! Herečka a modelka Megan Fox (31) není z těch, které by si den co den dávali na Instagram nové příspěvky. Nyní se ale jejím fanouškům poštěstilo, Megan zveřejnila pořádně žhavé fotky ve spodním prádle ze své nové kolekce.

‚‚Valentýn je za rohem a já představuji novou kolekci,“ napsala Megan k jedné ze žhavých fotek na svém Instagramu. Sledující hvězdy jen těžko uvěřili, že Megan je matkou tří dětí, které porodila svému muži Brianu Greenovi. A aby toho nebylo málo, nejmladšího syna porodila herečka teprve před rokem. Už nyní je ale opět ve skvělé formě a podobné snímky si může dovolit.

Megan Fox už nějakou dobu spolupracuje s módní značkou Frederick's of Hollywood. Zároveň je její tváří a kreativní ředitelkou. Ačkoli má perfektní figuru, po třetím těhotenství to prý nebyl žádný med. Musela se hrozně přemlouvat k výkonům, ale nové fotky ukazují, že píle a snaha přináší ovoce.

Hvězda ,,Transformers" se nechala slyšet, že její tajemství skvělé figury spočívá ve vynechání pečiva a uhlohydrátů z jídelníčku: ,,Žádné krekry, houstičky a chipsy, zkrátka nic nezdravého. Jediné, co si dovolím je káva, jednou denně." Zároveň navštěvuje celebrita pravidelně posilovnu a cvičí i doma. Dámy, vezměme si z Megan příklad!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.