Seriály a filmy

24. března 2013 10:21

Markéta Zídková

Mel Gibson pátrá po vrahovi Na hraně temnoty

„Jsem chlap, který nemá, co ztratit!“ Řekne detektiv Thomas Craven v podání jako vždy výborného Mela Gibsona. A každému je jasné, že tohohle chlapa, který má život vepsaný ve tváři, čeká už jenom pořádně temná budoucnost.

Nenechte si ujít v neděli 24. 3. ve 22.30 na Prima family! Temná detektivka s akčními scénami, kde jde od začátku až do konce o život.

Detektiva Thomase Cravena navštíví jeho dospívající dcera Emma. Udělá se jí ale strašně špatně, a tak se otec rozhodne, že ji odveze do nemocnice. Ale když nastupují do auta, neznámý střelec vypálí několik ran. Emma svému otci umírá v náručí. Detektiv si myslí, že kulky patřily jemu. Jenže je polda a nedá mu moc práce, aby zjistil, že zabiják šel po jeho dceři.

Emma byla aktivistka. A ve firmě, kde pracovala, odhalila velmi nebezpečné tajemství. Proto musela zemřít… Jenže jakmile kryje podobné zločiny vláda a bohaté korporace mají tichý souhlas uklidit své protivníky z cesty, je jasné, že pátrání po pravdě zavede Mela Gibsona opravdu až na samou hranu temnoty. Mel Gibson měl sice od posledního filmu pětiletou pauzu, ale na jeho výkonu v dnešním filmu Na hraně temnoty to není absolutně znát.

Co vás bude bavit

- Napětí a postupné detektivní rozkrývání pravdy

- Charismatický Mel Gibson. Jestli jste fanoušci všech jeho trháků - od Smrtonosné zbraně, přes Statečné srdce až po romantickou komedii Po čem ženy touží.

- Americké filmy, v nichž „obyčejný“ pěšák bojuje proti obří korporaci, která je navíc zavlečená do nekalých zločinů, má vždycky zvláštní kouzlo protestsongu

Propracovaný detektivní thriller byl původně uveden v Británii jako televizní minisérie. Teprve po jejím úspěchu se tvůrci v čele s režisérem Martinem Campbellem rozhodli natočit příběh i jako celovečerní film.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.