Seriály a filmy

18. listopadu 2018 00:46

Michael Bublé se po pěti letech vrátí do Prahy!

Není všem vystoupením konec! Ačkoli to vypadalo, že Michael Bublé, Kanaďan s italsko-chorvatskými kořeny, ukočí kvůli nemocnému synovi kariéru, není tomu tak. Naopak teď naplánoval koncertní sérii, během které se představí i v pražské O2 areně a to 17. září příštího roku. A jen před pár dny vyšlo jeho nové album Love, tak ho nezapomeňte zhodnotit.

Kanadský zpěvák Michael Bublé se na pódia vrátil letos v srpnu po relativně dlouhé odmlce a odehrál koncerty v Dublinu, Londýně i Sydney, kde ho navštívilo více než 150 tisíc fanoušků. Na svém kontě má pět kompletně vyprodaných světových turné, čtyři ceny Grammy a více než 60 milionů prodaných nahrávek.

‚‚Je to člověk, který má publikum omotané kolem prstu. Jeho nezaměnitelný hlas uhrane všechny přítomné. Bublému se podařilo prodchnout svými zlatými hlasivkami celou řadu těch nejklasičtějších písní v historii pop music,‘‘ tvrdí Sydney Morning Herald a Daily Telegraph.

Bublé je znám svými předělávkami těch jazzových evergreenů i těch nejproslulejších vánočních skladeb. Ve světových hitparádách ovšem boduje i se svými zdánlivě popovými tracky, do kterých vdechne jakýsi závan a kouzlo nostalgie. Jeho osobitý tembr tak dává každé skladbě něco navíc a v podstatě vše, co vytvoří, se stává u veřejnosti číslem jedna.

Vstupenky jsou v prodeji již od 23. listopadu a zájem o ně bude zcela jistě ohromný. Pokud si tedy nechcete nechat jednoho z nejznámějších jazzmanů současnosti ujít, moc dlouho s koupí neotálejte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.