Seriály a filmy

6. února 2018 11:37

Ilona Blašková

Michal David ulovil další zpěvačku. S Markétou Konvičkovou nazpívali duet

Michal David má na kontě další duet! Tentokrát oslovil zpěvačku Markétu Konvičkovou. Je pravda, že nejznámější český hitmaker, už zpíval skoro se všemi předními českými zpěvačkami. Ale třeba taková Lucie Bílá mu zatím stále odolává. Ovšem prý to nebude trvat dlouho a i ona podlehne.

Markéta Konvičková se vrátila na místo, které jí pootevřelo dveře do světa showbyznysu. Nahrávací studio Michala Davida totiž stálo u jejích začátků. První píseň, kterou měla možnost nazpívat, nesla název „Nenech mě čekat“ a napsal jí právě Michal David. Ovšem od té doby uplynulo osm let a na světě je píseň nová. Společný duet s názvem „Už svítá“ možná bude bodovat i za hranicemi. Chtěli, aby bylo z textu jasné, že jsou kolegové a ne milenci. Nechtěli nějakou velkou poetiku. “Nazpíváme i anglickou verzi, protože to zkusíme dostat i za hranice. Někde v nějaké německé hitparádě by to mohlo fungovat, tak uvidíme,“ prozradila Konvičková

Najít společný kompromis bylo prý trošičku těžší, přece jen Michal má hlavně taneční pecky a Markéta je spíš příznivcem soulu a R´n´B. Navíc nahrávání občas zpestřil Markétin dialekt. „To mají všichni Ostraváci. Mají krátké zobaky. Tak já vždycky říkám: Marky, ne už svita. Ale dlouze! Už svííítááá,“ poučoval Michal. „No je pravda, že žiji v Ostravě a studuji tam vysokou školu. Nehodlám se stěhovat do Prahy a v tom případě asi ten krátký zobák mít budu.“ řekla Markéta.

Společný duet můžete slyšet na turné Michala Davida, které startuje prvního června.

Autoři: Michaela Široká, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.