Seriály a filmy

26. listopadu 2018 13:56

Mike Shinoda z Linkin Park představí v Praze novou desku!

Fanoušci ‚‚Linkinů‘‘, plesejte! Hudebník Mike Shinoda si v březnu příštího roku zahraje v Praze. Ústřední člen proslulé kapely Linkin Park vystoupí 19. 3. 2019 ve Foru Karlín, kde všem představí sólovou desku Post Traumatic. Prodej vstupenek startuje 30. listopadu, tak moc dlouho neotálejte, poptávka je velká!

Mike Shinoda, kytarista, klávesista, zpěvák a klíčová postava kapely Linkin Park, přijede 19. března do Prahy, aby zde ve Foru Karlín představil svůj sólový projekt a album Post Traumatic. Slavný muzikant totiž vydal letos na jaře album, kterým reagoval na sebevraždu zpěváka a kolegy Chestera Benningtona. Sólová deska Post Traumatic je osobní výpovědí člověka, který se pokouší ulevit svému trápení. Odchod ze života Chestera Shinodu hluboce zasáhl, tvůrčí vzepětí mu ovšem posloužilo jako terapie. Zavřel se ve svém domě v Los Angeles a pokusil se ze svého žalu vypsat. ‚‚Zármutek je osobní, intimní zkušenost. A tahle deska je cesta ven z temnoty,‘‘ prohlásil ještě před jejím vydáním. ‚‚Nejsou to Linkin Park ani Fort Minor. Jsem to jen já...‘‘

V závěru rozhovoru pro časopis Headliner v červenci 2018 Mike Shinoda přiznal, že k Praze měli společně se zesnulým parťákem velmi blízko. A vzhledem k tomu, že to platí i obráceně, můžeme očekávat výjimečnou atmosféru a mimořádný zážitek.

Michael Kenji Shinoda je umělec takřka renesančního rozměru. Talentovaný výtvarník s americko-japonskými kořeny, který absolvoval prestižní Art Center College of Design v kalifornské Pasadeně, je performerem, grafickým designerem, vizuálním umělcem, filmovým režisérem, ale hlavně skladatelem, producentem, zpěvákem a multiinstrumentalistou, zakladatelem a ‚‚mozkem‘‘ slavných Linkin Park, kde sdílel pozici spolufrontmana s tragicky zesnulým Chesterem Benningtonem. Linkin Park se pod jeho uměleckým vedením stali nejen nositeli bezpočtu ocenění (včetně dvou Grammy) či řady platinových desek za více než 55 milionů prodaných desek, ale také nejsledovanější kapelou na Facebooku v historii s 5,5 miliardami zhlédnutí na YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.