Seriály a filmy

25. listopadu 2018 16:55

Milan Peroutka vydal se svými Perutěmi nový klip Slunce!

Kapela Perutě pod vedením Milana Peroutky (28) vydává svůj pátý videoklip, pro tentokrát k singlu Slunce. Barvené ladění předznamenává i nový grafický koncept chystané desky, jejíž součástí bude i překvapení. Než se ale nové desky dočkáme, pojďme zhodnotit právě nový videoklip.

Mladá a dynamická kapela Perutě, kterou založil frontman skupiny Milan Peroutka, hraje písničky vlastní tvorby již od roku 2013. Dalšími členy kapely jsou kytarista Šimon Martínek, klávesák Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň.

‚‚Song je o snění, které je pro mě základem všeho. V tomhle snění se objevuje dívka, se kterou je vše bezstarostné, a já se na naše setkávání při usínáních těším. Do té chvíle, než přijde zase prázdné melancholické ráno. Sny neberou ohledy na to, jestli ve dne něco končí, nebo začíná, zajímá je jen západ a východ slunce. Jejich stěžejní čas působnosti,‘‘ komentuje novou skladbu sám zpěvák Milan Peroutka.

Nový videoklip se natáčel ve studiu v Klecanech. Kamery a režie se ujal Mirek Šmikmátor a o střih se postaral Jaroslav Kašík, který spolupracoval například i na videoklipech pro kapelu Chinaski, rappera Rytmuse nebo DJ Wiche.

Od nálepky syna bubeníka Olympicu se už Milan Peroutka ale dávno distancoval. Teď se pokouší zabodovat i se svou kapelou Perutě. S tou vydal v uplynulých letech několik singlů, které se ale na české hudební scéně moc neprosadily. V poslední době se mu ale závratně rychle daří svou kapelu prosadit a nová plánovaná deska by k tomu mohla přispět o to víc. Zkrátka a dobře, tahle kapela na to rozhodně má.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.