Milujete snímek Notting Hill? Tak se podívejte na příběh od Rosamunde Pilcher

Když se slavný muž zamiluje do obyčejné ženy. O tom je další příběh z dílny Rosamundy Pilcher. Pokud tedy milujete příběh Notting Hill, tak se rozhodně dívejte i na smínek Královna noci na Prima LOVE ve 20.15.

O čem je snímek Rosamunde Pilcher: Královna noci?

Romantický film uvidíte už v pondělí na Prima LOVE. Lilly Brownová se přestěhuje z Londýna na malé město, kde si zřídí obchod s klobouky a hodlá začít nový život. Chvíli po otevření vstoupí do obchodu muž, který se schovává před fanoušky a prosí ji, aby ho neprozradila. Je to známý hráč póla John Fox. Lilly ho pustí ven přes zahradu, kam pro Johna přijede jeho snoubenka a dcera majitele klubu, pro který John hraje. John pošle Lilly lístky na svůj zápas, a když ji tam pak uvidí, spadne z koně a zraní se.

Novináři obtěžují Johna i v nemocnici a on se rozhodne z nemocnice utéci. Před nemocnicí se potká s Lilly, která ho jela navštívit. Opět se jí podaří mu pomoci a novináře setřást. Netrvá dlouho a John s Lilly se do sebe zamilují. Nic ale není jednoduché...

Královnu noci sledujte na Prima LOVE ve 20.00 už toto pondělí.

Podobnost s Notting Hillem?

Bystrý divák si všimne jisté podobnosti příběhu se slavnou britskou romantickou komedií Notting Hill, kde si úspěšně zahrála Julie Roberts a Hugh Grant. Romantická klasika všech klasik má na svém světě stále svoje místo. Proto vám nabídneme pár zajímavostí z natáčení, které se konalo v roce 1998, diváci mohli snímek vidět v roce 1999.

18 NEJLEPŠÍCH ROMANTICKÝCH KOMEDIÍ

Zajímavosti o snímku Notting Hill

1) Během narozeninové oslavy dostane Anna Scott dotaz, kolik dostala za poslední film a odpoví 15 milionů. Tolik přesně činil honorář Julie Roberts za roli v Nothing Hill.

2) Část, ve které vynadá Anna pomlouvačným kritikům v restauraci byla improvizace.

3) Režisér i scenárista na sobě nezávisle prohlásili, že jak Hugh Grant, tak Julia Roberts byli oba první volbou pro své role.

4) Scény v hotelu Ritz se skutečně v hotelu natáčely, ale mezi druhou a čtvrtou ráno, aby co nejméně rušily hosty.

5) Lavice v parku, která ve filmu hraje svou roli, se nyní nachází v Austrálii ve městě Perth, konkrétně v Queens Gardens. Neznámý dárce ji koupil a nechal poslat do Perthu.

6) Notting Hill měl rozpočet 42 milionů dolarů a celosvětově vydělal v kinech 363 mil. dolarů.

Sledujte od pondělí do pátku příběhy z dílny Rosamunde Pilcher ve 20.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.