Milujete snímek Notting Hill? Tak se podívejte na příběh od Rosamunde Pilcher

Když se slavný muž zamiluje do obyčejné ženy. O tom je další příběh z dílny Rosamundy Pilcher. Pokud tedy milujete příběh Notting Hill, tak se rozhodně dívejte i na smínek Královna noci na Prima LOVE ve 20.15.

O čem je snímek Rosamunde Pilcher: Královna noci?

Romantický film uvidíte už v pondělí na Prima LOVE. Lilly Brownová se přestěhuje z Londýna na malé město, kde si zřídí obchod s klobouky a hodlá začít nový život. Chvíli po otevření vstoupí do obchodu muž, který se schovává před fanoušky a prosí ji, aby ho neprozradila. Je to známý hráč póla John Fox. Lilly ho pustí ven přes zahradu, kam pro Johna přijede jeho snoubenka a dcera majitele klubu, pro který John hraje. John pošle Lilly lístky na svůj zápas, a když ji tam pak uvidí, spadne z koně a zraní se.

Novináři obtěžují Johna i v nemocnici a on se rozhodne z nemocnice utéci. Před nemocnicí se potká s Lilly, která ho jela navštívit. Opět se jí podaří mu pomoci a novináře setřást. Netrvá dlouho a John s Lilly se do sebe zamilují. Nic ale není jednoduché...

Královnu noci sledujte na Prima LOVE ve 20.00 už toto pondělí.

Podobnost s Notting Hillem?

Bystrý divák si všimne jisté podobnosti příběhu se slavnou britskou romantickou komedií Notting Hill, kde si úspěšně zahrála Julie Roberts a Hugh Grant. Romantická klasika všech klasik má na svém světě stále svoje místo. Proto vám nabídneme pár zajímavostí z natáčení, které se konalo v roce 1998, diváci mohli snímek vidět v roce 1999.

18 NEJLEPŠÍCH ROMANTICKÝCH KOMEDIÍ

Zajímavosti o snímku Notting Hill

1) Během narozeninové oslavy dostane Anna Scott dotaz, kolik dostala za poslední film a odpoví 15 milionů. Tolik přesně činil honorář Julie Roberts za roli v Nothing Hill.

2) Část, ve které vynadá Anna pomlouvačným kritikům v restauraci byla improvizace.

3) Režisér i scenárista na sobě nezávisle prohlásili, že jak Hugh Grant, tak Julia Roberts byli oba první volbou pro své role.

4) Scény v hotelu Ritz se skutečně v hotelu natáčely, ale mezi druhou a čtvrtou ráno, aby co nejméně rušily hosty.

5) Lavice v parku, která ve filmu hraje svou roli, se nyní nachází v Austrálii ve městě Perth, konkrétně v Queens Gardens. Neznámý dárce ji koupil a nechal poslat do Perthu.

6) Notting Hill měl rozpočet 42 milionů dolarů a celosvětově vydělal v kinech 363 mil. dolarů.

Sledujte od pondělí do pátku příběhy z dílny Rosamunde Pilcher ve 20.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.