Seriály a filmy

10. listopadu 2014 12:00

Gabriela Gabrielová

Minulý týden dosáhla Prima nejlepších výsledků od května 2013, bodovalo Prostřeno!, Skyfall i Odpolední zprávy

Hned několik rekordů sledovanosti padlo v minulém týdnu. Prima dosáhla nejlepšího týdenního share, milionového publika se dotkla páteční epizoda kuchařské reality show Prostřeno! a sobotní bondovka Skyfall se stala nejsledovanějším letošním filmem. A ve spanilé jízdě pokračují i Odpolední zprávy.

Skupina Prima v minulém týdnu dosáhla letošního nejlepšího týdenního podílu na sledovanosti. V primetime (17.30–23.30) její pořady sledovalo průměrně 24,15 % diváků starších 15 let. Jedná se o rekordní výsledek od května 2013.

Nejvyšší počet diváků od dubna 2012 měl v uplynulém týdnu také pořad Prostřeno! Průměrně jej sledovalo 30,59 % diváků 15+, páteční díl, ve kterém byla hostitelkou devatenáctiletá krasobruslařka Darja původem z Ruska, se s téměř milionovým publikem stal nejsledovanější epizodou za poslední dva a půl roku. Prostřeno! lákalo diváky i na internetu, ve 45. týdnu dosáhlo více než dvojnásobného mezitýdenního nárůstu až na 307 215 spuštěných epizod. Celkový počet spuštěných videí Prostřena (včetně bonusových materiálů) vystoupal na více než 2,64 milionů.

Dlouhodobý trend vzrůstající sledovanosti v uplynulém týdnu potvrdily také Odpolední zprávy. Ty dosáhly nejlepších výsledků od svého startu v srpnu 2013, průměrně se na ně dívalo 17,56 % diváků 15+, úterní vydání pak zhlédlo 415 tisíc diváků 15+ a stalo se nejsledovanějším vydáním v historii pořadu.

Také víkendová nabídka Primy přilákala rekordní počet diváků. Poslední bondovka, Skyfall, kterou Prima odvysílala v sobotu večer, zaujala 747 tisíc diváků 15+ při podílu na sledovanosti 21,11 %. Nedělní epizoda Vinařů pak dosáhla 25,59 % podílu na sledovanosti v CS 15+ a 1131 tisíc diváků a Vinaři se stali nejsledovanějším nezpravodajským pořadem napříč všemi stanicemi.

Zdroj: ATO-Mediaresearch, Gemius Stream

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.