Mireček z Brna zahrál písničku o Češce, která mu obrátila svět naruby

Řéká si Lucky, ale v Čechách mu nikdo neřekne jinak než Mirečku. Mireček byl okouzlen dobrým českým pivem a krásnými dívkami. Poslechněte si písničku, kterou napsal pro Češku.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 28. září ve 20.15 na Primě.

Lucky do Čech poprvé přicestoval na výměnný pobyt, aby se za pár let mohl vrátit a usadit se tady. Pracuje jako IT v Brně a v Čechách ho drží hlavně dobré pivo, milí lidé a krásné ženy.

Kromě výstupu Luckyho si v pátek večer užijete i lidový tanec trošku jinak. Porovnáme bubenická čísla – naprosto odevzdaný bubenický matador a mladá slečna, která do toho jde víc než naplno. Moderátory vyplaší opilý účinkující, ze kterého se ale vyklube naprosto střízlivý akrobatický talent a navíc se smyslem pro humor.

Podívejte se na páteční ukázku z vystoupení Luckyho:

Ukážeme vám, jak rozhodně netančit moderní ani břišní tanec, byť aktérům sebevědomí nechybí. Ale dopřejeme vám svůdný taneční zážitek, aneb jak udělat tancem chleba. Možná přijde i kouzelník a nebudou chybět bizarní pěvecká vystoupení, např. o potratu. Pomůžou rady do života od poroty dívce sice s hudebním nadáním, ale špatným motivačním přístupem? Na závěr nabídneme vystoupení jen pro hodně silné povahy, které dá pořádně zabrat i porotě. Nejširší paleta talentů jen pro vás.

TOHLE JE NEJVÍC SEXY VYSTOUPENÍ V HISTORII TALENTU

NA 90% SKONČÍŠ ŠPATNĚ, ŘÍKÁ POROTCE NADĚJNÉ ZPĚVAČCE

NEJNECHUTNĚJŠÍ VYSTOUPENÍ ZA TENTO ROK

Sledujte Česko Slovensko má talent ve 20.15 každý pátek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.