Seriály a filmy

12. listopadu 2018 17:54

Mireille Mathieu natočila videoklip v české metropoli!

Hvězda světového šansonu, legenda Mireille Mathieu, má nový klip a k jeho natočení si zvolila českou metropoli - Prahu. Videoklip k písni Le premier regard d'amour vznikal v prostorách Pražského hradu, který zpěvačka stejně jako celou Prahu miluje. Pojďme se na to podívat!

Skladba Le premier regard d'amour je z alba Mes Classiques, které by mělo vyjít již tento měsíc. Videoklip se natáčel právě v Praze, kam Mireille Mathieu přijede se svým orchestrem už 8. března příštího roku a tuto píseň jistě zazpívá také. V rámci turné zahraje šansoniérka své neznámější písně a také novinky z alba Made in France. Právě podle této desky je celé turné pojmenováno.

Francouzská Zpěvačka s velkým Z nazpívala i hity jako Un homme et une femme, Une vie d'amour či À quoi ça sert l'amour a spoustu dalších. Zazpívala si po boku hvězd jako Johnny Hallyday, Julio Iglesias, Frank Sinatra nebo nedávno zesnulý Charles Aznavour. Zároveň byla první západní zpěvačkou, která koncertovala v Číně. Velmi oblíbená je v Rusku, kde zpívala se sborem Rudé armády. Několikrát vystupovala i v Československu. Je držitelkou řady ocenění a označována za druhou Edith Piaf.

Zpěvačka Mireille Mathieu je svobodná a bezdětná dáma. Nejlépe se cítí po boku svých přátel. Napsala dokonce knihu Oui, která pojednává o jejím životě. Za svou kariéru nazpívala přes 1200 písní a aby toho nebylo málo, v devíti jazycích. Vydala kolem 40 alb. V roce 2012 vyšla dokonce deska, na které přezpívala písně od Edith Piaf.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.