Seriály a filmy

29. ledna 2010 10:10

Petr Ullmann

Mistři hazardu na hraně zákona

Hazard sebou přináší vzruch a nebezpečí. Uvidíme, jak si s jeho různými podobami poradí v pátek dva bratranci, v sobotu Sandra Bullocková a v neděli Keanu Reeves a Al Pacino.

Pátek 29. ledna přitáhne od 20.00 k obrazovce Televize Prima všechny, co mají rádi dobrodružství i zábavu v jednom. Snímek Mistři hazardu vypráví o dvou bratrancích, kteří jsou postrachem čtvrti – jezdí v super autě, kouří marihuanu a často balancují na hraně zákona. Nejinak divoká je i jejich sestřenice Daisy, servírka v místní hospodě, která si se svými neodbytnými ctiteli umí poradit až překvapivě drsně. Sledujte divokou jízdu rodinného postrachu v boji proti místnímu vlivnému šéfovi. Zajímavostí je, že na roli servírky Daisy byly kandidátkami mimo jiné i Britney Spearsová nebo Mandy Moorová. Roli však nakonec získala Jessica Simpsonová, pro níž byla postava Daisy vůbec první větší filmovou rolí vůbec.

Sobota vám od 20.00 nabídne pokračování slavné akční komedie se Sandrou Bullockovou v hlavní roli, a to ve filmu Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější. Tentokrát se půvabná agentka FBI stane kvůli své popularitě tváří FBI v talk show. Z drsné bojovnice za spravedlnost se tak pomalu ale jistě stává typická barbie, které záleží především na vzhledu a sladkých slůvkách. Nedejte se ovšem klamat! Jakmile přijde do tuhého a je unesena Miss USA, stará akční Gracie je opět taková, jakou ji známe z prvního dílu – nekompromisní a tvrdá. Pokračování úspěšné komedie je obohaceno o novou postavu parťačky Sam Fullerové, kterou si k původnímu scénáři přimyslela samotná Sandra Bullocková.

Thrillerovou atmosféru očekávejte v neděli od 22.52 hod ve snímku Ďáblův advokát s Keanu Reevesem a Al Pacinem v hlavních rolích. V napínavém a vysoce ceněném snímku se potkáte s ješitným advokátem, který se rozhodne, že i když je jeho klient vinen, nedopustí svou prohru a zařídí vítězství svého klienta u soudu. Jak to však vypadá, když jeho nový šéf John Milton zná peklo až příliš dobře? Po další obhajobě vinného člověka začíná totiž hra nejen o svobodu, ale i o samotnou právníkovu duši. Film Ďáblův advokát byl původně zamýšlen jako dílo s velkým množstvím zvláštních efektů a Al Pacino v něm odmítl hrát celkem pětkrát. Když režisér Taylor Hackford provedl se scénářem několik změn, nabídl ho Pacinovi znovu. Tomu se líbil, ale nemyslel si, že dokáže zahrát Miltona dost přesvědčivě a navrhoval místo sebe Seana Conneryho nebo Roberta Redforda.

Pátek 29. ledna přitáhne od 20.00 k televizní obrazovce všechny, co mají rádi dobrodružství i zábavu v jednom. Snímek Mistři hazardu vypráví o dvou bratrancích, kteří jsou postrachem čtvrti – jezdí v super autě, kouří marihuanu a často balancují na hraně zákona. Nejinak divoká je i jejich sestřenice Daisy, servírka v místní hospodě, která si umí udělat se svými ctiteli hned pořádek. Sledujte divokou jízdu rodinného postrachu v boji proti místnímu vlivnému šéfovi. Zajímavostí je, že na roli servírky Daisy byly kandidátkami mimo jiné i Britney Spearsová nebo Mandy Moorová. Roli však nakonec získala Jessica Simpsonová, pro níž byla postava Daisy vůbec první větší filmovou rolí vůbec.

Sobota přinese od 20.00 pokračování slavné akční komedie se Sandrou Bullockovou v hlavní roli, a to ve filmu Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější. Tentokrát se půvabná agentka FBI stane kvůli své popularitě tváří FBI v talk show. Z drsné bojovnice za spravedlnost se tak pomalu ale jistě stává typická barbie, které záleží především na vzhledu a sladkých slůvkách. Nedejte se ovšem klamat! Jakmile přijde do tuhého a je unesena Miss USA, stará akční Gracie je opět taková, jakou ji známe z prvního dílu – nekompromisní a tvrdá.

Pokračování úspěšné komedie je obohaceno o novou postavu parťačky Sam Fullerové, kterou si k původnímu scénáři přimyslela samotná Sandra Bullocková.

Thrillerovou atmosféru očekávejte v neděli od 23.10 hod ve snímku Ďáblův advokát s Keanu Reevesem a Al Pacinem v hlavních rolích.

V napínavém a vysoce ceněném snímku se potkáte s ješitným advokátem, který se rozhodne, že i když je jeho klient vinen, nedopustí on svou prohru a zařídí jeho vítězství u soudu. Jak to však vypadá, když jeho nový šéf John Milton zná peklo až příliš dobře? Po další obhajobě vinného člověka začíná totiž hra nejen o svobodu, ale i o samotnou právníkovu duši.

Film Ďáblův advokát byl původně zamýšlen jako dílo s velkým množstvím zvláštních efektů a Al Pacino v něm odmítl hrát celkem pětkrát. Když režisér Taylor Hackford provedl se scénářem několik změn, nabídl ho Pacinovi znovu. Tomu se líbil, ale nemyslel si, že dokáže zahrát Miltona dost přesvědčivě a navrhoval místo sebe Seana Conneryho nebo Roberta Redforda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.