Seriály a filmy

29. července 2018 13:59

Ilona Blašková

Model, který se narodil jako muž, se stal ženou a pak zase mužem. Proč?

Narodil se jako muž, ale před několika lety se stal ženou. Teď se však rozhodl být znovu mužem. A proč? Protože ženy to mají prý těžší.

Model Alexander Veach (30) z Los Angeles se narodil jako muž. Ve svém těle se ale necítil dobře a v roce 2014 začal experimentovat. Tisíce dolarů ho stálo, aby se proměnil v ženu. Nechal si odstranit laserem chloupky po celém těle a bral ženský hormon estrogen. Zjemnily se mu tak rysy a narostla prsa. Operaci, při které by přišel o mužské přirození, však nepodstoupil.

Protože se Alexander přeměňoval postupně, fungoval přes den, kdy chodil do práce, jako muž a večery trávil jako žena. Poslední roky žil však pouze jako žena. Z Alexandera se stala Aria. Jenže život ženy ho po čase přestal bavit. „Je to velmi nákladné, náročné a stresující. Na život ženy nemám čas ani energii,“ prohlásil Alexander, který se před pár měsíci rozhodl být zase mužem. Začal se tedy pro změnu ládovat mužským hormonem testosteronem a je opět šťastný. Jediné co ho trápí, jsou ženská prsa, která prozatím nezmizela.

Lidé si o Alexanderovi myslí, že je blázen, který neví, co chce. On to ale vidí jinak. Podle něj má být život barevný a potlačovat v něm své pocity podle Alexandera vede k tomu, že nejsme šťastní. „Tři roky jsem byl žena, protože jsem prostě byl pevně přesvědčen, že jsem se narodil ve špatném těle. Teď je to jinak. Cítím se být zase mužem. Jsem to já a můj život. Nikdo mi nebude říkat, jak se mám nebo nemám cítit,“ řekl Alexander.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.