Seriály a filmy

11. dubna 2018 11:46

Ilona Blašková

Modelka Hana Soukupová přiletěla na skok do Česka

Hana Soukupová je jednou z těch, kterým se podařilo ve světě šířit povědomí o kráse českých žen. Jedna z nejúspěšnějších českých modelek žije na Mallorce i se svou rodinou. V Praze se zastavila skutečně jenom na otočku a to kvůli dobré věci.

Jako dvojnásobná máma Hana Soukupová neváhala a přijela na otočku z Mallorky, kde žije, aby podpořila charitativní projekt Pařížská dětem Báry Nesvadbové. „Mně přišla strašně krásná ta nadace. Je vidět, jakým dětem pomáháte a můžete je potkat. Vidíte, kam ty peníze jdou,“ řekla Hana. „Většinou jen chodím a přemlouvám je, aby mi věnovali svůj čas, energii, a nápad. A Hanča přišla a řekla: Chceš pomoct? Já Ti strašně ráda pomůžu,“ řekla nám Bára Nesvadbová.

V rámci akce pomůže část utržených peněz z vybraných butiků z nejluxusnější Pražské ulice pěti konkrétním dětem s komplikovaným postižením. Alespoň tak měla Hana výjimečně příležitost na nákupy. „Moc času teď nemám. A když je na to chuť, tak jdu do obchodu, ale vlastně radši jdu ven, protože mi děti křičí. Já jsem ten typ, co nosí džíny a triko. A do toho si koupím hezkou kabelku. Než luxusní šaty. Spíš takové, které se dají ušpinit od dětí,“ prozradila modelka.

Dvouletá Ella modelku dokonce doprovázela i do Prahy zatímco pětiletý Fin zůstal doma s tatínkem na Mallorce. Modelku to tam hrozně baví. Zejména to počasí. Protože zima je tam jako jaro. A všechno tam krásně voní.

Hana se už před časem po dětech vrátila k práci modelky. „Už je to jiné než před dětma. Snažím se to trochu selektovat. Mám už jiný život. Mám rodinu a děti a chci jim věnovat co nejvíce času,“ řekla Soukupová.

Hana už pomohla a vy můžete pomoci svými luxusními nákupy v Pařížské ulici až do 21 června.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.