Seriály a filmy

13. listopadu 2018 12:24

Ilona Blašková

Monkey Business vydávají nový klip! Dělají si legraci z policistů!

Kapela Monkey Business jejíž frontmanem je showman Matěj Ruppert vydala svůj druhý videoklip k písni z nového alba. Humorem sobě vlastním si dělají legraci z policistů. Podívejte se!

Funková kapela Monkey Business vydala 26. října nové album s názvem Bad Time for Gentlemen a teď představila nový videoklip k písni Cpt. Pheromone and Sgt. Nicotine. Na klipu se podíleli hned tři režiséři – David Rauch, Pavel Mrázek a Matěj Ruppert.

Do hlavní role obsadili herce Matěje Hádka, který prchá před policisty. Cpt. Pheromona pak ztvárňuje herečka Kateřina Klausová a Sgt. Nicotina představuje Adam Vacula. Scénky jako z hollywoodského trháku bylo ale obtížné natočit. „Když jsme vymysleli, jak by měl klip vypadat, vůbec jsme nevěřili, že by se ho skutečně mohlo podařit realizovat. Produkčně byl totiž velmi náročný,“ přiznává zpěvák Matěj Ruppert. „Natáčelo se na souši, na vodě i ve vzduchu,“ říká. Videoklip je jako vždy vtipný a velice originální. Posuďte sami!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.