Seriály a filmy

29. června 2014 19:00

Gabriela Gabrielová

"Mouková" omáčka a jiné speciality dnes v Prostřeno

Prostřeno! s obyčejnými vařícími smrtelníky zavítá do Jižních Čech, dívejte se v 18:00

REPRÍZA:

V pondělí začneme v centru regionu. V domku v Českých Budějovicích bydlí a pracuje Kamila, která už je přes své mládí vdaná paní. Vypadá i jako zkušená kuchařka a hned zkraje týdne nastaví se svým českým menu laťku docela vysoko. Bude to ale stačit na vítězství?

Studentka teologie Nikola ze Strakonic pomáhá tatínkovi v jeho hospůdce a také pracuje s dětmi. S obsluhou tedy potíže mít nebude a její guláš s bramboráčky by také mohl zabrat. Pokud bude štěstí na její straně, mohla by si také tato zábavná a originální blondýna v úterý vyvařit 50 000 korun.

Radce patří středa. Kosmetička, která dnes pracuje jako servírka, je rozhodně svá a umí překvapit. Nepřetvařuje se, nechce se s nikým kamarádit, přišla si zasoutěžit a pokusit se získat krásnou sumu 50 000 korun. Zariskuje s tataráčkem a hovězím v podobě měšce s bramborovými pusinkami. Vyjde to?

Čtvrtý den uvaří švadlena Jitka, která se svěří se svým rodinným příběhem. Je to pravý opak Radky, ale protože je manuálně velmi šikovná a zvolila si originální česko-polské menu, má i ona velkou šanci na výhru.

To nejlepší na konec? Jediný muž týdne uvaří v pátek v Písku a opravdu se bije jako lev a nenechá nic náhodě. David je hráč a vezme holky do Mexika – po pikantních specialitách jim naservíruje ďábelskou zábavu. Pánský striptýz! Bude to ženám stačit? Kdo z této pětice si z populární soutěže poprvé odnese 50 000 korun?

Podívejte se na ukázky

  • Moučná omáčka:

  • První setkání:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.