Seriály a filmy

27. února 2018 11:00

Muž s cejchem smrti: Kultovní Steven Seagal v akčním trháku!

Dokonalá zápletka zahrnující boj s drogovými dealery, kterou se snaží rozplést největší akční hvězda 90. let Steven Seagal. Film, jehož výrobní náklady 12 miliónů dolarů byly zaplaceny během prvního víkendu promítání, dosud vydělal osminásobek. Dívejte se na Primu v pátek ve 21.55.

Když člověk dospěje a uvědomí si, že už nechce dělat to, co doposud, mívá k tomu pádný důvod. O to pádnější, pokud pracuje jako Seagalův hrdina John Hatcher. Je tajným policistou a expertem na boj s překupníky drog. Zažil tolik lidského utrpení a hrůzy, že se jeho rozhodnutí skončit s kariérou nikdo nediví. Rodina ho potřebuje, ale idyla netrvá dlouho. Agentův dům se stane terčem přestřelky mezi dvěma drogovými gangy.

John spustí vyšetřování na vlastní pěst, čímž poruší zásadní pravidlo policejní práce. Zaplete se natolik, že je dokonce rozhodnut zabít vůdce gangu drogových dealerů, který uctívá vúdú rituály. Podaří se mu odvrátit zkázu své rodiny vraždou vůdce údajně obdařeného nadpřirozenými silami?

Co jste o Stevenu Seagalovi zaručeně nevěděli

  • je mistrem japonského umění sebeobrany aikido a boje s mečem kendo
  • mluví plynně japonsky
  • je prvním cizincem, který kdy vedl školu aikido v Japonsku
  • v roce 1983 během natáčení filmu „Nikdy neříkej nikdy“ zlomil zápěstí Seanu Connerymu, když se ho pokoušel naučit sebeobranu
  • v Santa Inez v Kalifornii pěstuje vinnou révu – cabernet, který prodává vinařům
  • má dceru s chůvou svých vlastních dětí
  • je otcem sedmi potomků
  • v lednu 2014 oznámil, že zvažuje kandidaturu na guvernéra Arizony

Režie: Dwight H. Little Scénář: Michael Grais, Mark Victor Kamera: Ric Waite Hudba: James Newton Howard Hrají: Steven Seagal, Basil Wallace, Keith David, Tom Wright, Joanna Pacula, Danielle Harris, Bette Ford, Arlen Dean Snyder, Al Israel, Kevin Dunn, Danny Trejo, Jimmy Cliff, Elizabeth Gracen

Seagal ve dvaašedesáti stále točí akční filmy

Možná za to může chlapecký výraz, dlouhý culík a zcela „nehollywoodská“ výška 192 cm. Přidejte k tomu železnou vůli, denní vytrvalostní trénink a studium buddhismu a máte kombinaci, díky které tenhle herec pocházející z amerického Michiganu filmové plátno jen tak neopustí. Fanoušci se tak stále mají na co těšit.

Více filmů nebo seriálů si můžete přehrát online také na iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.