Seriály a filmy

30. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Myšlenky zločince: Bolestivé vyšetřování smrti kolegy. Co jste nevěděli o Gideonovi?

Myšlenky zločince X (13) - upoutávka

Seriál Myšlenky zločince uvidíte v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE. Speciální tým čeká bolestivé vyšetřování vraždy Jasona Gideona, jejich bývalého kolegy. Trpět bude nejvíc dr. Reid, který ho vnímal jako otce.

Na co se můžete těšit v pondělních Myšlenkách zločince?

Agenti profilovacího týmu Aarona Hotchnera řeší vraždu bývalého kolegy a dlouholetého přítele Jasona Gideona… Že to bude velice náročné vyšetřování, uvidíte na Prima LOVE toto pondělí ve 20.15.

Co víme o Jasonovi Gideonovi?

Gideon byl srdcovkou celého týmu. Dokázal pomoci všem svým kolegům. Namátkou můžeme vzpomenout třeba na to, jak pomohl Morganovi a Reidovi zbavit se nočních můr.

I Jason Gideon měl za sebou minulost, která ho neustále obestupovala v nevhodných chvílích, vzpomínky se stále vracely. Nejvíce ho totiž zasáhlo, když poslal šest svých policistů do skladiště, kde vybuchla bomba. Všichni mrtví – a Gideon si za svoje rozhodnutí užil kritiku od svých nadřízených a pořádný stres.

Není divu, že se už ve druhé sérii Myšlenek zločince cítí tak vyčerpaný, že opouští jednotku, aby načerpal síly.

Otcovský vztah s Reidem a zmizení Gideona

Dr. Reid má problémy navazovat sociální kontakty, ale s Gideonem to pro něj bylo něco jiného. Ti dva fungovali jako otec a syn. Reid byl na svého šéfa zcela fixován. Gideon ho totiž zásoboval výzvami, aby se Reid zlepšoval, což bylo pro jeho analytickou mysl nádherné školení životem. S Gideonem také často hráli šachy. Reid ho chápal jako otce, kterého nikdy neměl, jejich otec totiž utekl od nemocné matky, když byl Reid ještě dítě.

Reid se ve druhé sérii vydal za Gideonem na chatu. Jelikož ten už čekal, že se za ním Reid vypraví, nechal pro něj dopis na stole. Vedle dopisu byl na stole i odznak a zbraň.

Poslední zmapované kroky Gideona se objevily na začátku třetí série, kdy se Gideon zastavil u benzínky a prozradil pokladní, že netuší, kam jede...

Jedno je jisté, Gideon přišel o život. V Myšlenkách zločince uvidíte na Prima LOVE jejich vyšetřování už toto pondělí ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.