Na chemii s Kůstkou jsme pracovali každý víkend, říká David Boreanaz

Sběratelé kostí XI (14) - upoutávka

Zdá se, že ani chemie mezi dvěma herci není zadarmo. To tvrdí představitel Sběratelů kostí David Boreanaz. Americkou krimi můžete sledovat každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE. A jak se vlastně pracuje na takové herecké chemii mezi seriálovými postavami?

Co uvidíte v úterý ve Sběratelech kostí na Prima LOVE?

Booth s Kůstkou pátrají po vrahovi bývalé drogové dealerky. Mezi podezřelými se ocitají nejen její obchodní partneři, ale i nezletilá dcera, která kvůli vlastnímu těhotenství přišla prosit matku o pomoc… To uvidíte už toto úterý na Prima LOVE ve 20.15.

Chemie, na které se musí pracovat

Pokud jste si mysleli, že chemie mezi dvěma seriálovými představiteli musí být zákonitě přirozená a herci si zkrátka musí sednout, nebo se do sebe dokonce opravdu zamilovat, aby byla jejich energie uvěřitelná, David Boreanaz vás hodně rychle vyvede z omylu. I za tím stojí spousta tvrdé práce.

Během více než deseti sérií Sběratelů kostí totiž na své chemii mezi Boothem a Kůstkou museli společně s Emily Deschanel pracovat. To, že získáte roli ve skvělém seriálu, totiž není základ úspěchu. David Boreanaz přiznal, že s Emily pravidelně docházeli na sezení s hereckou koučkou, která se zabývá chemií mezi postavami. Milostná chemie, která je v rámci speciálních povah Boothe a Kůstky dost třaskavá, se totiž musela řádně rozpracovat a bylo zapotřebí z ní umět vytvořit něco smysluplného.

"Během prvních sedmi, osmi let jsme s Emily docházeli za hereckou koučkou Ivanou Chubbuck. Společně s ní jsme se pokoušeli kultivovat naše herecké charaktery a zvlášť náš společný seriálový vztah. Tvůrci totiž chtěli televizní seriál ve stylu Akta X, my chtěli show s vývojem charakterů a nakonec jsme vyhráli," vysvětluje Boreanaz.

Bez opravdového přátelství herecká chemie neexistuje

Jeho vztah s hereckou kolegyní se za těch více než deset let spolupráce zcela proměnil, podle Davida Boreanaza patří Deschanel už do rodiny. Nemít tak dobrý vztah se svou kolegyní, tak žádná chemie zkrátka neexistuje.

"Aby se chemie dala rozvíjet, musíte mít důvěru k osobě, se kterou pracujete. S tou důvěrou souvisí i spousta věcí, které se vlastně nedají sdílet s jinými lidmi, protože je to mezi námi dvěma, a to chovám v srdci. Emily není jen někdo, s kým pracuji, stala se součástí mé rodiny. Můžu se na ni podívat a říct, že si užívám momenty, které jsem s ní zažil, protože vedly k tomu, že se ze mě stal lepší člověk, a současně při tom o ní něco zjistím, zjistím něco o sobě, a z toho plyne chemie," říká představitel Boothe.

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.