Na co se těšit v premiérových dílech seriálu Sestřičky napoví exkluzivní ukázky. Překvapí?

Seriál Sestřičky se vrací po sváteční pauze na televizní obrazovky Primy už v pondělí 11. ledna od 20:15. Na co se v něm můžete těšit? Čekejte šokující odhalení, kriminální zápletky, ale také pořádnou porci lásky a nečekaná přátelství. Mrkněte už teď na extra ochutnávky z nových epizod.

34. epizoda, na kterou se na obrazovkách budete moci v pondělí podívat, se ponese v duchu velkých překvapení. Jakých? Ema Vlčková si konečně potvrdí šťastnou novinku. Bohužel z ní ale sama moc nadšená nebude. Rasputinovi raději ani neřekne celou pravdu…

Bára se bude snažit zavděčit se Danymu kvůli tomu, že sbalila kluka, kterého si domů přivedl. Společně s Katkou si stále myslí, že je Dany na kluky. Ve skutečnosti to ale není až tak úplně pravda. Vlastně je to celé úplně jinak!

Nabité zábavou ale budou i další epizody. Laura bude chtít posunout vztah s Matym dál. Jak se na to bude tvářit Maty?

Na to se podívejte v ukázce z 35. epizody Sestřiček:

Mery s Davidem sblíží krizová událost

A konečně dojde i ke zmírnění jisté vztahové tenze mezi Mery a Davidem. Objeví se totiž tenze reálná, kdy bude Mery téměř v ohrožení života. A kdo jí pomůže? Samozřejmě neohrožený David.

Sledujte exkluzivní video z 36. epizody seriálu Sestřičky:

Sestřičky, seriál, který pomáhá!

Nejen seriálový svět byl nicméně dramatický. Uplynulý rok připravil společnosti těžkou zkoušku a celý svět se točil kolem zdraví. Pomoc a sounáležitost se stala proto přirozenou součástí i seriálu Sestřičky. Pandemie nekončí, ale nejen proto budou Sestřičky pomáhat dál, a to nejen na obrazovkách!

Už v počátku pandemie připravili herci a tvůrci seriálu ve spolupráci s Českým červeným křížem edukativní kampaň o dodržování hygienických pravidel při koronaviru a podpořili speciální linku 1234, která nabídla informační pomoc veřejnosti v záležitostech spojených s koronavirem, na které tým zkušených operátorů call centra 24 hodin denně řešil urgentní tísňové, organizační, dopravní i všeobecné dotazy, které se týkají nákazy koronavirem.

V druhé vlně koronavirové pandemie Sestřičky v kooperaci s Českou asociací sester založily iniciativu Sestřičky sestřičkám, v rámci které spustily sbírku s cílem získání deseti milionů korun pro skutečné sestřičky v první linii boje s covid-19. Před Vánoci pak usilovnou práci zdravotníků hvězdy seriálu ocenily vánoční písní Díky Vám, z níž se ve velmi krátké době stal hit internetu.

Podívejte se na písničku Díky Vám:

Pomocnou ruku podaly Sestřičky také spojením s projektem Zíráním nepomůžeš, kterým podpořily osvětu diváků na poli dopravní bezpečnosti s cílem snížení počtu nehod na pozemních komunikacích, tedy i snížení počtu pacientů na urgentních příjmech v nemocničních zařízeních po celé České republice.

Boj s covidem bohužel nekončí. Pokračují i dobročinné aktivity seriálu Sestřičky. V novém roce opět podpoříme zdravotníky i ty, kterým covid otočil život naruby.

Co přinese rok 2021, si dnes stěží někdo dokážeme představit, hrdinové seriálu Sestřičky už ale mají budoucnost nalinkovanou. Co je čeká? Někoho velká láska, tvrdá zkouška, životní zklamání, osudová setkání, nové naděje i nové životy…

Nezapomeňte se na Primu dívat už v pondělí 11. ledna ve 20:15 a pak každé další pondělí vždy od 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.