Na galakoncertě Znovuzrození pomohou hvězdy hudebního nebe nemocným dětem. Pomozte i vy!

Pomozte nemocným dětem prostřednictvím galavečera Kapka naděje – Znovuzrození. Hosty budou No Name, Wanastowi vjecy, Tři sestry, Václav Noid Bárta, Michal David, Anna K., Bára Basiková, Tereza Mátlová a Marián Vojtko. V nových a neobvyklých aranžích večer zazní staré hity Karla Svobody.

Právě jeho jméno je totiž s nadačním fondem Kapka naděje pevně spjato, stejně jako jméno jeho ženy Venduly Svobodové. Ta Kapku naděje v roce 2002 po smutné životní události založila, aby zlepšila podmínky na transplantační jednotce dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole.

Od té doby ale uplynulo mnoho času a Kapka naděje dnes pomáhá nemocným dětem především s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními, a dětským pacientům, kteří potřebují transplantaci kostní dřeně, na všech dětských hemato-onkologických odděleních v České republice a v dalších regionálních nemocnicích.

Přidejte se ke Kapce naděje i vy! Středeční galakoncert Kapky naděje staví na znovuzrození, což je nový začátek a nová šance, kterou i díky činnosti NF Kapky naděje dostávají nemocné děti.

Na galakoncertu zazpívá i syn Karla a Venduly Svobodové Kuba. Podívejte se, co:

V rámci galakoncertu diváci zhlédnou pět silných příběhů transplantovaných dětí a jejich rodin. V přímém přenosu se také poprvé setkají dvě rodiny transplantovaných dětí, kterým nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život. Připravte se krásný večer plný dobrých skutků a silných emocí.

Jak dodat nemocným dětem jejich „kapku naděje“?

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo:

87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Sbírkový účet 7325 7325 /0300. Děkujeme, že s námi pomáháte!

Podívejte se na reportáž o galakoncertu Kapka naděje – Znovuzrození:

Prohlédněte si i fotogalerii:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.