Seriály a filmy

7. května 2021 01:00

Aneta Gretzová

Na houpačce pošesté: Panenky s příběhem i rajská na dva způsoby

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte pořad Na houpačce. Šestý díl rodinného pořadu sledujte už v sobotu 8. května v 17.55 na Primě.

Každý, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, jistě uvítá nový magazín Na houpačce. Týdeník plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

Nejprve si prohlédneme středočeský srub v Línech. Zjistíme, jaké řemeslo přežije věky a proč je důležité rekonstruovat podle tradičních metod.

Svátek maminek

Kromě toho si vyrobíme překvapení pro maminku, řekneme si, proč slavit tak významný den alespoň pusou a kde se vlastně vzal svátek maminek? Abyste byli v obraze, Eva vám vysvětlí nejen jeho historii, ale také to, kdo se o jeho slavení v Česku zasloužil. Věřte, že přesně tyto informace se vám budou hodit, a zjistíte, že právě tato oslava má svůj hluboký historický smysl.

Víte, že si můžete ušetřit práci a z jednoho hrnce připravit rajskou polévku i omáčku? Zdravou, jak také jinak. Navíc tento tip vám ušetří čas při přípravě večeře.

Mrkneme se do Egypta a popovídáme si s Češkou, která zde zachraňuje zatoulané psy. Zdravě si zacvičíme a v neposlední řadě se budeme bavit se třemi generacemi maminek. Co si předávají a v čem spočívá síla žen?

Na závěr je dobré zmínit židovské přísloví: „Bůh nemůže být všude, tak stvořil matky.“ Přesně v tomto duchu si užijte následující neděli a nezapomeňte – popřát své mamince.

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů.

Vždy v sobotu se diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

Sdílejte článek
Štítky životní styl Eva Čejková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.