Na nové začátky spjaté láskou se můžete podívat každý pracovní den na Prima LOVE

Co vás čeká na kanálu Prima LOVE od pondělí do pátku? Příběhy Inge Lindström pojednávající o krásných začátcích a nečekaných vztazích. Máme pro vás seznam toho nejlepšího.

Od pondělí do pátku na kanálu Prima LOVE můžete vidět zamilované příběhy. Ty nenapsal nikdo jiný neměcká spisovatelka Inga Lindström.

Podívejte se na příběhy plné lásky a nových začátků v těžkých dobách.

Inga Lindström: Smím prosit?

Eva žije se svou dcerou a matkou, která vlastní taneční školu. Když se matka zraní, dozví se Eva, že musejí byt i taneční školu opustit, protože jim nepatří. Eva dá navíc výpověď v práci a pokusí se školu zachránit. Během toho potkává muže svých snů.

Více uvidíte na Prima LOVE už toto pondělí ve 20.00.

Inga Lindström: Kuchařka lásky

Jula miluje vaření, pořádá kuchařské kurzy a dává recepty na svůj úspěšný blog. Její přítel Ole žije v New Yorku a dohodí jí tam práci šéfkuchařky. Julina matka si však přeje, aby zůstala a přijala nabídku vaření v televizi.

Kuchářku lásky uvidíte v úterý ve 20.00 na Prima LOVE.

Inga Lindström: Hry lásky v Samlundu

Rozvedená spisovatelka Sylvie se při stěhování do rodného města na trajektu na první pohled zamiluje do úžasného chlapa. Její štěstí však kalí to, že jí muže z trajektu představí její sestra jako svou životní lásku…

Hry lásky v Samlundu můžete sledovat na Prima LOVE během středečního večera.

Inga Lindström: Ten správný odstín lásky

Saga má za úkol vymyslet novou dámskou vůni, díky které může její firma získat velkou zakázku. Místo aby pracovala na vůni, ale jede za svým opuštěným otcem na ostrov a vezme s sebou jeho dávnou přítelkyni z mládí. Po letech vidí svého otce...

Ten správný odstín lásky uvidíte až ve čtvrtek ve 20.00.

Inga Lindström: Dům u jezera

Mladá veterinářka se uchází o vysněnou práci pro hřebčín, kde její matka před lety pracovala. Dívka nemá mnoho zkušeností, ale práce se zvířaty jí jde dobře. Dívka potkává svého dávného kamaráda z dětství a také muže, kterému se velmi líbí.

Dům u jezera sledujte v pátek ve 20.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.