Seriály a filmy

7. června 2015 13:00

Gabriela Gabrielová

Na poděbradské kolonádě to v sobotu vřelo. Roadshow Prima jede... za vámi přilákala stovky diváků

I přes tropické počas si diváci přišli užít velký doprovodný program pro celou rodinu, Přilákalo je především živé vysílání zpravodajské hodiny, která startuje denně v 18.55.

"Na srdce jsou Poděbrady a na Zprávy je Prima,” uvedl Karel Voříšek.

Velký zájem byl o soutěž Krimi zpráv. Redaktoři a moderátoři Roman Pech, Matěj Rychlý a Nikola Veverková pokládali divákům otázky týkající se nejen tváří relace, ale i Krimi linky. Správné odpovědi se odměňovaly nafukovacími balony, které v létě využije snad každý.

Na kolonádě v Poděbradech vystoupili TAXMENI, muzikálové hvězdy Petra Doležalová, František Pytloun a Jan Hönig, a o Vinařích mluvil herec Zdeněk Piškula, který se rovněž návštěvníkům podepisoval. Samozřejmostí byla i večerní autogramiáda všech moderátorů, která začala hned po skončení zpravodajské hodiny.

Také v Poděbradech probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace Martina Ďaďová.

Zpravodajský kamion TV Prima se příští sobotu přesune do Náchoda. V dalších týdnech zavítá i do Prahy, Ústí nad Labem, Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.