Jasmina Alagič předvede skvostné outfity coby moderátorka show Česko Slovensko má talent

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX. (1) - upoutávka

Jasmina Alagič, manželka známého rappera Rytmuse, se již brzy předvede jako nová moderátorka show Česko Slovensko má talent. Maminka čerstvě dvouletého syna Sanela má dokonalou postavu a diváci se již teď mohou těšit na to, jaké róby vynese. Podívejte se na exkluzivní fotografie Jasminy z příprav Česko Slovensko má talent.

Jasmina Alagič není v branži žádným nováčkem. Slovenka s balkánskými kořeny má s moderováním velkého projektu zkušenosti již z minulosti, jako moderátorka Česko Slovensko má talent se však představí poprvé. Na postu vystřídá slovenskou herečku Lujzu Garajovou Schramekovou a stane se moderátorskou partnerkou Davida Gránského, kterého znáte třeba jako doktora Matyho Bojana z nedávno ukončeného seriálu Sestřičky.

Složení poroty bude stejné jako v předchozím ročníku. O postupujících budou rozhodovat producent Jaro Slávik, zpěvačka Marta Jandová, herečka Diana Mórová a herec Jakub Prachař, který na podzim zazáří v hlavní roli komediálního krimi seriálu Dvojka na zabití po boku Sary Sandevy.

Jasmina Alagič a Rytmus dali synovi k narozeninám super dárek

Jasmina má se slovenským rapperem Rytmusem syna Sanela, který nedávno oslavil druhé narozeniny. Rodiče mu k nim kromě jiných dárků nadělili i jeden ohromný a opravdu jedinečný – zahradní raketu, již mu jeho vrstevníci mohou jen závidět.

Nyní bude Jasmina, která se během pracovní pauzy stala úspěšnou influencerkou a na Instagramu má přes 450 tisíc sledujících, dělit svůj čas mezi syna a práci. Oporu ale bude mít jak v partnerovi Patrikovi, tak v prarodičích malého Sanela, kteří jí budou pomáhat s hlídáním.

Těhotenství se na Jasminině těle nijak neprojevilo, postavu má i po porodu ukázkovou. Již podle prvních fotografií z příprav a natáčení talentové show je jasné, že kostyméři a vizážisté si s Jasmínou přijdou na své a v každém díle bude vypadat jako bohyně.

Na Česko Slovensko má talent se těšte už na podzim na televizi Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.