Nádherná romance se může klidně odehrát v Africe

Verena přilétá do Afriky, kde chce od základů změnit svůj život. To se jí nakonec podaří mnohem lépe, než sama předpokládala. Nalezne tu nejen dvě vysněná lvíčata, ale i práci, rodinu a lásku. Na snímek Africká romance se podívejte v pondělí ve 20.15 na Prima family.

Zooložce Vereně Beckmannové se život zrovna nepovedl. Rozhoduje se proto, že po rozvodu zamíří do Jihoafrické republiky, kde vyzvedne pro německou zoologickou zahradu dvě malá lvíčata a oprostí se tu od všedních starostí.

Na letišti ji vyzvedává veterinář doktor George Hill a ona sama ještě netuší, kam ji cesty osudu povedou. Když má jejich auto poruchu, Vereně se podaří na pomoc zavolat rangera Bena Parkera. Ten se k ní ovšem nechová ani trochu přátelsky, protože je to právě on, kdo malá lvíčata nalezl a trvá na tom, aby se obě vrátila do divoké přírody.

Po množství problémů a neshod se Benovi podaří dostat do Vereniny blízkosti. Vypráví jí dojemný příběh o lvích mláďatech a doufá, že ji přesvědčí, aby je ponechala v Africe. Dokonce začne trénovat jejich vypuštění do buše.

Mezitím Verena objevuje tajemství doktora Hilla a Agnes Pettersonové, ředitelky záchranné stanice. Zjišťuje, že ti dva spolu udržují poměr. Co je ale ještě zajímavější, dozvídá se, že před lety měla Agnes dítě, které dala k adopci své sestře. Ta ale bohužel ve svých 52 letech zemřela na nemoc srdce. Po další debatě a nově objevených skutečnostech dochází Verena k závěru, že její pravou matkou je právě Agnes…

Jak to dopadne se lvíčaty, pojedou do německé zoologické zahrady, nebo dostanou šanci na život v přírodě? A co Verena, zůstane se svým novým životem a rodinou v Africe, nebo se vrátí zpět do Evropy?

Na film Africká romance se podívejte v pondělí ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.