Nafrněná Poláková, ministr Pelikán a syn velikána Menšíka, to jsou hosté Show Jana Krause

Herečka a zpěvačka Barbora Poláková v SJK

V dalším dílu Show Jana Krause se představí ministr spravedlnosti Robert Pelikán, herečka a zpěvačka Barbora Poláková a syn legendárního herce Petr Menšík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 21.35 na Primě.

V dnešní talkshow, která je poslední premiérová v tomto roce, je prvním hostem večera ministr spravedlnosti Robert Pelikán, jehož profesní znalosti bude chtít moderátor hned využít pro objasnění rozdílů mezi českým a švýcarským právem v souvislosti s kauzou pana Ransdorfa. „Je otázka, jestli to nebyl promyšlený tah a ideologická diverze, třeba chtěl rozvrátit kapitalismus ze Švýcarska,“ spekuluje ironicky pan ministr. Krom toho je pan ministr známý tím, že do práce jezdí na starším kole, na mezinárodní mítinky létá svým vlastním malým letadlem Megasokol z 50. let a v kanceláři cvičí na uvolnění jógu. „Teď se k józe bohužel dostanu velmi málo,“ říká, „jsem rád, když se k ní dostanu jednou za týden, ale byly doby, kdy jsem cvičil každý den.“

Druhým hostem je herečka a zpěvačka Barbora Poláková, čerstvá maminka dvouměsíční holčičky, kterou má s hercem Pavlem Liškou. Kromě své úspěšné herecké kariéry vstoupila Bára i na pole hudební, a také s nebývalým úspěchem, protože jen na internetu má její hitový klip přes šest milionů zhlédnutí. Své projekty si nejen sama vymýšlí, ale s velkou precizností a pílí jde i za jejich realizací. „Tohle ale zrovna bylo strašně vydřený,“ říká ke svému poslednímu cédéčku zpěvačka, která natáčela svůj úspěšný videoklip k písničce Nafrněná v sedmém měsíci těhotenství. „Začneme teď zkoušet a od března budeme jezdit na koncerty, tak uvidíme, jak to půjde.“ Její největší hit pak vznikl z autentického pocitu: „Jeden večer přišla kámoška a říkala mi, že její kolega z jednoho představení se dozvěděl, že spolu budeme zkoušet, a že prý říkal, že je to super, že se na mě hrozně těší. Druhý den spolu oni dva hráli znova a ona pak přišla v záchvatu smíchu s tím, že prý říkal, že teda neví, jestli se mnou bude chtít zkoušet, že slyšel, že jsem nějaká nafrněná. A ona vyprskla smíchy a povídá mu, to ti doma říká žena, viď… přitom jsme se s tou ženou v životě neviděly,“ vypráví se smíchem Barbora a pokračuje: „Z toho to celé vzniklo, začali jsme si z toho dělat srandu a od té doby se ten text už tak nějak tvořil a vznikal.“ Na závěr nám Barbora písničku samozřejmě také zazpívá.

Třetím hostem dnešního dílu pořadu je Petr Menšík, nejstarší syn pana Vladimíra Menšíka, který vlastnil v Brně kavárnu. „Byl jsem tam třináct let, pak to tam začalo růst jak houby po dešti, bylo toho moc, konkurence, vysoké náklady a už se to nedalo utáhnout,“ vysvětluje bývalý kavárník, proč podnik nesoucí jméno jeho otce nakonec zavřel. Nyní žije spokojeně na statku u Telče spolu se svým synem. „Dělám mu tam takového komorníka, stavím, peru, žehlím, peču, venčím psa,“ říká pan Menšík, který vzápětí moc hezky vzpomíná na svého tatínka, včetně divokých historek s prvními alkoholickými zážitky. Chvílemi musí ale Jan Kraus překládat z brněnského hantecu. Nebo snad víte, co je to klofna či větrník? Pokud ne, tak se to dozvíte zaručeně dnes večer v Show Jana Krause na Primě!

A příští týden 16. 12. ve stejném čase si připomeňte speciální díl se třemi osobnostmi spojenými s Činoherním klubem – herci Bolkem Polívkou, Ondřejem Vetchým a režisérem Ladislavem Smočkem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.