Najednou jsme rodina. Mark Wahlberg s Rose Byrrneovou oběvují klady a zápory pěstounské péče

Iniciativa Sestřičky sestřičkám: Sabina Laurinová a Marek Němec

Pohodová filmová komedie inspirovaná skutečnými událostmi ze života spisovatele a režiséra Seana Anderse Najednou jsme rodina vám zpříjemní Nový rok. Je prima být spolu také 1. Ledna 2021 ve 20.15 na Primě.

Pěstounská péče má svoje přednosti i strasti, o čemž se přesvědčí Pete (Mark Wahlberg) s Ellie (Rose Byrneová), když zjistí, že jejich vysněné dítě má hned dva mladší sourozence. Jejich rodina se tak přes noc rozroste o tři členy, na což nejsou manželé s nulovými rodičovskými zkušenostmi rozhodně připraveni.

S notnou dávkou odvahy se ale v tomhle emočním dojáku s řadou humorných scén pustí do svých nově nabitých povinností. Tihle dva prostě touží vytvořit svým dětem skutečný domov!

Najednou jsme rodina

Komedie/ drama, USA (2018)

Hrají: Mark Wahlberg, Rose Byrneová, Octavia Spencerová, Isabela Mercedová, GustavoQuiroz, Julianna Gamizová, TigNotaro a další

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.