Seriály a filmy

21. září 2017 15:04

Jiří Kubeš

Násilí na ženách je stále velký problém, říká herečka Nicole Kidman

Padesátiletá herečka Nicole Kidman poctila svou návštěvou charitativní akci organizace Future Without Violence, která se zabývá násilím na ženách. Přítomnost Nicole na této události není náhodná, před třemi dny vyhrála herečka cenu Emmy za roli Celeste Wright v seriálu Sedmilhářky (Big little lies), kde je zneužívání žen jedním ze zásadních témat.

„Osvětlujeme téma násilí v rodině. Je to zákeřná a podlá nemoc, která se rozprostírá na mnohem větším území, než se zdá. Je spojena se studem a s přáním nechat vše pod pokličkou. Udělení této ceny značí váš zájem o danou problematiku. Takže, děkuji,“ obrátila se herečka k publiku na předávání v Microsoft Theater.

#NicoleKidman wearing #UlyanaSergeenko #fall17 #hautecouture at the #BigLitteNight event in #SanFrancisco #celebstyle #instagood #lookbook #beauty #fashion #stylegram #instastyle #motd #makeup #instafashion #ootd #fashionblog #media #fashionlook #fashionmedia #instablog #fashionstyle #celeblook

Příspěvek sdílený STYLEmeFASHIONme™ (@stylemefashionme), Zář 20, 2017 v 10:34 PDT

Nyní je však řeč o přítomnosti Nicole na dobročinné akci, pro kterou si vybrala černý model z Haute Couture kolekce podzim – zima ruské návrhářky Ulyany Sergeenko. Korzet šatů je z poloprůsvitné krajky a podprsenka si své místo v modelu nenašla. Je evidentní, že mnozí muži doslova přilnou k obrazovkám, aby si tyto fotografie prohlédly blíže.

Autor: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.