Natáčení na Primě: Perkausová nesmí být sexy, Něrgešová se bojí, Zach zlobí režiséry

S příchodem jara Prima pro diváky připravila zbrusu nové televizní předěly se svými tvářemi. Jaké bylo jejich natáčení a jak prožívají jaro, jsme se zeptali Evy Perkausové, Laďky Něrgešové, Ivy Kubelkové, Romana Zacha a Patrika Děrgela.

Okouzlující blondýnka s nezaměnitelným úsměvem Eva Perkausová se nově stala posilou zpravodajství, a to pro ni znamenalo velké změny. „Dříve jsem bývala rozcuchaná, foukal na mě vítr a letos mám být seriózní, jemná, žádný široký úsměv, všechno má být decentní,“ říká sympatická moderátorka, která je tak maličká, že musela mít na natáčení pod sebou stupínek, a dokonce i ve zpravodajském studiu má židličku vystlanou polštářkem, aby výškově vyrovnala Romana Šebrleho.

Moderátorka Laďka Něrgešová natáčela televizní předěly vůbec poprvé. „Je to strašně zvláštní zajímavá práce, bylo to milé a po dlouhé době jsem narazila super lidi,“ pochvalovala si Laďka, ale zároveň zmínila i určitá úskalí tohoto úkolu: „Ono se to nezdá, ale každý mikropohyb je pak přes celou obrazovku. Větrák je příjemný, ale když to do tebe fouká hodinu, tak pak ti tečou nudle, slzí oči, je ti zima, ale nechci si stěžovat,“ směje se brunetka, která se prý trochu děsí výsledku, protože vidět samu sebe přes celou obrazovku, by ji mohlo vylekat.

Mezi tváře nových předělů patří i krásná Iva Kubelková, která nám prozradila, jak to má s jarem, na které jsme si letos museli poměrně dost dlouho počkat: „My máme velmi kladný vztah – já a jaro. I když se přiznám, že mám pocit, že poslední léta jdeme čím dál víc ze zimy do léta. Že nám to jaro mizí, omezí se akorát na Velikonoce, které jsou často velmi studené, a pak najednou bum, přijde 23 stupňů, a máme léto. Takže možná, že na jaro budeme ještě jednou vzpomínat a říkat našim vnoučatům… to tenkrát byla jara.“ Iva Kubelková také v současné době přijala muzikálovou nabídku a od října se objeví jako učitelka Veverková v muzikálu Trhák v Divadle Broadway.

Mužskou část na natáčení reprezentoval Roman Zach, známý svojí výškou, která občas dělá režisérům vrásky, protože musí složitě vymýšlet, jak Romana opticky sladit s hereckými partnery. „Častou záležitostí při natáčení je, že mě režisér poprosí, abych si po příchodu do místnosti hned sednul, nebo roztáhnul nohy, ale už se to zlepšuje, taky proto, že jsem trochu zlobivej a prostě si nesednu,“ sdělil nám rebelující Zach, díky němuž se pak prý kamery musí nastavit na maximum a kameraman má pod sebou bedýnku. A co má na jaru nejraději on? Prý teplé večery, kdy se venku dá pracovat i učit texty.

Herec Patrik Děrgel se na jaro těší stejně jako Roman Zach a prozradil, kdy pro něj začíná: „Právě teď, když se lidi začínají procházet a odkládat vrstvy oblečení. Když se takhle začnou svlékat dámy, tak si uvědomím, že je jaro. Těším se na krásu kolem sebe.“ A co ještě na sebe mladý sympaťák řekl? Třeba to, že stejně jako Laďka Něrgešová svůj pohled na sebe v televizi nevyhledává, ale natáčení si užil, protože potkal lidi, co dlouho neviděl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.