Seriály a filmy

23. května 2014 11:07

Gabriela Gabrielová

Natáčíme pro vás nový seriál. V hlavní roli láska a laskavý humor

Televize Prima připravuje nový úsměvný rodinný seriál Svatby v Benátkách. Jak je z názvu patrné, jeho děj se točí – mimo jiné – kolem svateb a všeho, co s nimi a partnerskými vztahy souvisí.

Seriál se odehrává na malém městě, jeho ústřední postavou je Olga Drozdová, majitelka svatebního salonu. Olga je relativně úspěšná podnikatelka, které se bohužel moc nedaří v osobním životě. Organizuje svatby druhým, ale na svou vlastní zatím marně čeká. Má vztah se ženatým mužem, který jí stále slibuje, že se konečně rozvede. Naštěstí je tu fotograf Romeo, Olgy kamarád a kolega ze salonu, který ji dokáže vždycky rozesmát a jemuž si může postěžovat. To, že Olga stále nenašla partnera a vhodného tátu svým dvojčatům, dělá starost i jejím rodičům Aloisovi a Libuši. Stejně jako jejich druhý potomek – syn Ivan, neúspěšný herec, který se topí v dluzích. Alois s Libuší ale nežijí jen problémy svých dětí, mají své zájmy, kterým se vášnivě věnují. Alois hospodaří na statku a propadá vášni chování králíků. Libuše oproti tomu miluje nade vše divadlo.

Svatební salon Olgy se nachází v přízemí domu, který patří paní Krejzové, matce jejího ženatého partnera Filipa. V tomto krásném secesním domě mají svou stomatologickou ordinaci pronajatou i sympatický zubař David a jeho vdavekchtivá zubní sestra Lenka. A právě příběhy Davida a jeho pacientů, Olgy a jejích klientů, stejně jako osudy dalších obyvatel Benátek nad Jizerou se navzájem prolínají. Vášnivé a dramatické momenty střídají komické chvíle, situace z města oživují příběhy ze statku, které dohromady tvoří originální dějovou mozaiku.

„Nikdy není dost pozitivních emocí a seriálů takto laděných. Svatby v Benátkách by divákům měly přinášet relaxaci, povzbuzení, radost a také humor, což není typické pro každý seriál. Věřím, že právě svou pozitivní energií Svatby v Benátkách diváky zaujmou,“ řekl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

V hlavních rolích seriálu uvidíte Petru Hřebíčkovou (Olga), Hanu Gregorovou (Libuše), Ladislava Potměšila (Alois), Alenu Vránovou (paní Krejzová), Petra Kostku (Karel), Ondřeje Veselého (Filip), Alici Bendovou (Lola), Martina Krause (David), Filipa Blažka (Romeo) a další. Do vysílání by měl být seriál nasazený už tento rok.

Více o našem seriálu najdete na našem webu http://www.iprima.cz/svatby

TIP: Záběry z nového seriálu televize Prima Svatby v Benátkách odtajní VIP Zprávy. Vše se točí kolem svateb a partnerských vztahů. Podívejte se, jak zazáří Ladislav Potměšil, Petra Hřebíčková, Filipa Blažek nebo Alici Bendová. VIP zprávy začínají za pět minut osm.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.