Seriály a filmy

9. května 2019 20:33

Jana Mrákotová

Nebojte se grilovat hovězí maso. Zdeněk Pohlreich v dalším díle Rozpal to, šéfe! dokáže, že to jde snadno

V druhém premiérovém dílu nejoblíbenějšího pořadu o grilování Rozpal to, šéfe! se vrhneme společně se Zdeňkem Pohlreichem na hovězí maso! Chybět nebude například hovězí Wellington. Ale na své si přijdou i milovníci zeleniny!

Zdeněk Pohlreich i tentokrát ukáže několik receptů, které jdou připravit na grilu a které si jistě oblíbíte. Šéf opět dokáže, že na gril lze dát nepřebernou škálu surovin. Důraz bude ale kladen na kvalitní suroviny.

V tomto díle se diváci mohou inspirovat, jak lze připravit na grilu beef Wellington.

Dalším receptem, který si můžete spolu se šéfem zkusit, budou například grilovaná plněná rajčata.

Při natáčení nechyběl humor

Během natáčení docházelo k mnoha humorným situacím, které Zdeněk Pohlreich komentoval se svým nezaměnitelným sarkasmem. V okamžiku, kdy bylo třeba přerušit natáčení kvůli nadměrnému hluku, pouze podotkl: „Já se tady potím, zatímco vedle probíhá i zemědělská výroba. Abychom my měli co grilovat. Takže znovu.“ Kromě toho je třeba přiznat, že až na podobné excesy nikdy nebylo třeba jet jednotlivé obrazy několikrát. Profesionálem je totiž Zdeněk Pohlreich nejen v kuchyni či u grilu, ale také před kamerou. Vždy přesně ví, co říká, nepotřebuje scénář, je autentický, přesný a není třeba točit několikrát jedno a to samé.

Celé díly pořadu Rozpal to, šéfe! sledujte také online.

Další díl premiérové řady Rozpal to, šéfe! sledujte na Primě v pondělí 13. 5. ve 22.45.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.