Nejčastější otázky k seriálu Slunečná: Co vás zajímá a jak na předpremiéry?

Pomalu, ale jistě se blíží prázdninová pauza ve vysílání seriálu Slunečná. Vy ale nemusíte smutnit. Díky iPrima Videopůjčovně můžete sledovat svůj oblíbený seriál exkluzivně online v předpremiérách, a to o dva měsíce dříve než v televizi. Cena jedné epizody je 39 Kč.

1. Kdy uvidím první online předpremiéru seriálu Slunečná?

První exkluzivní předpremiérovou epizodu seriálu Slunečná (36. díl) si můžete půjčit od 23. června za 39 Kč v iPrima Videopůjčovně na webu iPrima.cz.

2. Kolik dílů Slunečné bude v iPrima Videopůjčovně?

V první fázi plánujeme zpřístupnit tři díly.

3. Kdy budou tyto tři díly v iPrima Videopůjčovně?

První exkluzivní předpremiérovou epizodu (36. díl) si mohou diváci půjčit od 23. června na webu iPrima.cz. Na 37. díl se pak mohou těšit od 30. června a na 38. díl od 7. července.

4. Bude Slunečná od září vysílána opět dvakrát týdně?

Ano, po prázdninách se můžete opět těšit na premiérové díly v úterý a ve čtvrtek.

5. Kolik dílů bude mít Slunečná celkem?

Při startu seriálu jsme plánovali 80 dílů, vzhledem k aktuální oblibě seriálu nevylučujeme natáčení dalších dílů.

6. Jak sledovat předpremiérové epizody seriálu Slunečná?

Na stránce seriálu Slunečná si vyberte daný předpremiérový díl označený logem iPrima Videopůjčovna. iPrima Videopůjčovna je placená služba, takže musíte nejdříve provést jednorázovou platbu. Cena jedné epizody v iPrima Videopůjčovně je 39 Kč. V nabídce iPrima Videopůjčovny najdete mimo to i mnoho filmů a předpremiérových epizod dalších oblíbených seriálu televize Prima.

Zapůjčený titul máte k dispozici na 30dní a v této 30 denní době jej pak můžete kdykoliv začít přehrávat, a to po dobu 48 hodin od jeho prvního spuštění.

7. Jak můžu ve Videopůjčovně platit?

Pro platby ve Videopůjčovně jsou v současnosti v PC nebo v mobilním zařízení dostupné tyto platební metody:

Vzhledem k přetíženosti sítě mobilních operátorů je nejjistější platba platební kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

V případě, že byste měli se sms platbou potíže, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

8. Jak probíhá platba za výpůjčku pomocí platební karty?

Postup při platbě kartou ve Videopůjčovně pomocí platební brány GoPay je velice snadný:

 • Vyberte si titul, který si chcete vypůjčit a na stránce titulu klikněte na tlačítko “Vypůjčit za…” (např. Vypůjčit za 39,- na 48 hod)
 • Vyberte platební metodu PLATEBNÍ KARTA

pokud jste dosud nebyl/a přihlášen/a, budete vyzván/a k přihlášení v tento moment

 • V dialogu platební brány GoPay vyplňte požadované informace o platební kartě, zkontrolujte uvedené údaje o ceně a potvrďte platbu tlačítkem "Zaplatit..." (např. Zaplatit 49 Kč).

pokud jsou on-line platby vaší kartou chráněny systémem 3-D Secure, potvrďte platbu pomocí kódu

Vzápětí, po potvrzení platby, vaše video se začne automaticky přehrávat.

9. Jak probíhá platba za výpůjčku pomocí SMS?

Postup při platbě ve Videopůjčovně pomocí SMS je také velice snadný. Budete potřebovat mobilní telefon s tarifem nebo kreditem umožňujícím SMS platbu v minimální výši 39 Kč. Více informací o SMS platbách naleznete např. na stránce www.platmobilem.cz. Postup pro platby v PC nebo mobilní zařízení:

 • Vyberte si titul, který si chcete vypůjčit a na stránce titulu klikněte na tlačítko “Vypůjčit za…” (např. Vypůjčit za 39,- na 48 hod),
 • Vyberte platební metodu SMS, zadejte své telefonní číslo a klikněte na tlačítko Objednat,
 • Na doručenou SMS zprávu odpovězte zprávou ve tvaru “ANO”,
 • Vzápětí vám bude doručena platební SMS a vaše video se začne automaticky přehrávat
 • Požadavky a omezení pro SMS platby: SMS platby jsou dostupné u všech českých telefonních operátorů, a to jak pro přihlášené, tak i nepřihlášené uživatele. SMS platby fungují na principu prémiových SMS (PR SMS). Pokud máte problémy při platbě pomocí SMS, ověřte si u svého operátora nastavení služby Premium SMS na vašem telefonním čísle. V případě, že pro platbu používáte předplacenou SIM kartu (tzn. na kredit), ověřte, zda máte zbývající kredit minimálně ve výši ceny titulu plus ceny za odeslání standardní SMS a že tento kredit můžete využívat pro platby za prémiové služby. SMS platby nejsou dostupné ze zahraničí, a to ani na území států EU.

10. Jak probíhá platba za výpůjčku pomocí PayPal?

Ani postup při platbě ve Videopůjčovně pomocí platebního systému GoPay není nic složitého:

 • Vyberte si titul, který si chcete vypůjčit a na stránce titulu klikněte na tlačítko “Vypůjčit za…” (např. Vypůjčit za 39,- na 48 hod)
 • Vyberte platební metodu PAYPAL

pokud jste dosud nebyl/a přihlášen/a, budete vyzván/a k přihlášení v tento moment

 • Po přesměrování a přihlášení k vašemu účtu PayPal zkontrolujte uvedené údaje o ceně a potvrďte platbu tlačítkem Pokračovat.
 • Vzápětí budete přesměrován/a zpět na stránku iPrima a po chvíli, po potvrzení platby, se vaše video začne automaticky přehrávat.

V případě jakýchkoliv potíží s platbou ve Videopůjčovně prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu.

V iPrima Videopůjčovně můžete sledovat nejen oblíbené seriály, ale také vás bude bavit plno kvalitních filmů nejrůznějších žánrů a bez reklam. Vyzkoušejte například ty české:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.