Pusťte si NEJDOJEMNĚJŠÍ díl Ano, šéfe! a exkluzivní bonusy k němu

Pamatujete si na tento díl? Štáb Ano, šéfe! zavítal do malebné obce Řetenice v Kašperských horách. Manželé Lázňovští sem přišli z Prahy. Totálně změnili svůj život. Jsou pracovití, kuchařkou, pro kterou je tato štace útěkem od násilnického partnera, by se prý Zdeněk Pohlreich nechal okamžitě adoptovat.

Pravidelní diváci pořadu Ano, šéfe! vědí, že kuchyní, kde by šéfovi opravdu chutnalo, bylo dosud poskrovnu. Tady pěje samou chválu. Dokonce i personál tu mají ochotný. Přesto se ale penzionu Rosa nedaří.

Takto na návštěvu Rosy vzpomíná Zdeněk Pohlreich: „Rosa pro mě byla velikým překvapením. Na nádherné Šumavě se ukrývají před ostatními a asi i před sebou prima lidé i se svými osudy, tajemstvími a také bolestmi. Zdá se, že Šumava je zrozená pro ty nejdojemnější epizody VI. série," uvedl Zdeněk Pohlreich a postupem času se ukázalo, že právě díl ze Šumavy patřil k vůbec nejdojemnějším za celou éru vysílání Ano, šéfe!

Další bonusy i celé epizody oblíbeného pořadu Ano, šéfe! sledujte on-line

VIDEO BONUS. Sami majitelé vzpomínají na natáčení takto:

Nelitují, že se do pořadu přihlásili? „Rozhodně nelituji. Když pominu tu ‚krátkodobou televizní slávu‘, tak pro mě je nejdůležitější, že jsem byl pochválený od jednoho z největších kuchařů. Jeho rad se držíme dál,“ říká Jindřich Lázňovský. Zároveň ale přiznává jisté obavy: „Netušíme, co může po odvysílání dílu nastat. Samozřejmě, že máme obavy, abychom vše zvládli. Připravit se na to ale asi nedá,“ konstatuje Lázňovský.

Paní Janě, šlo po natáčení o život. Lidé ji marně hledali v kuchyni. Co se stalo? Koukněte se na našem dalším BONUSOVÉM VIDEU:

A zde ještě památná scéna, v níž šéf poprvé ochutnal nejlepší knedlík:

Zuzana Schneidewind

Sdílejte článek
Štítky bonus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.