Seriály a filmy

11. prosince 2017 11:21

Nejlepší hvězdná selfie za rok 2017

Rok 2017 téměř uplynul a my jsme se podívali na nejzajímavější, nejprovokativnější a třeba i nejhorší selfiečka, která nám tento rok přinesl. Které z nich lze označit za nejzajímavější? To posuďte sami.

Věděli jste, kdo je ‚‚vynálezcem“ selfie? Podle slov Paris Hilton je to právě ona spolu s Britney Spears, kdo už před 11 lety vymyslel tento způsob sebeprezentace. Ani jedna z nich prý nepočítala s takovým úspěchem. Samozřejmě, že slova hvězdy mohou být zpochybněna, ale fakt, že se fotografuje téměř každý (ačkoli to třeba nezveřejňuje), je bezsporný. Stejně tak to dokazuje množství fotografií na Instagramu s hashtagem selfie, který v sobě sčítá přes 300 milionů snímků. Tohle číslo zvyšují nejen obyčejní uživatelé sociálních sítí, ale i celebrity. Hvězdy si s oblibou dělají selfiečka každý den a dokonce berou do ruky telefon hned po porodu nebo plastickém zákroku. Jak se říká, když to není na fotce, jako by to nebylo.

Serena Williams

O těhotenství hvězdné sportovkyně, tenistky Sereny Williams se veřejnost dověděla letos v dubnu. A jak? Jak jinak než ze selfie před zrcadlem. V odrazu se tenistka předvedla ve žlutých plavkách se zaobleným bříškem. ‚‚20 týden,“ připsala Williams k fotce a tím doslova vznítila celou sociální síť.

1. Congrats #serenawilliams 2. She won the Australian Open pregnant?!?!#blackgirlmagic #serenawilliams #blackfamilyfun #blackgirlsrock #mommyfirst #preggers #20weeks #serenawilliamspregnant #serenapregnant #Repost @demetrialucasdoyley Příspěvek sdílený Black Family Fun (@blackfamilyfun), Dub 19, 2017 v 1:57 PDT Kaia Gerber

Hlavní hvězda světových přehlídkových mol letošního roku Kaia Gerber si nemusí zvykat na pózování před kamerami. Zdá se, že práce šestnáctileté dceři Cindy Crawford nestačí, mladičká slečna si dost často dělá fotky i doma. Jedna z nich, která byla fanoušky označena za ‚‚dospělou“, se stala nejpopulárnější díky poněkud skromnému oděvu dívky. Huňatý župan si Kaia shrnula z ramen jakoby chtěla každou chvíli obnažit svou hruď. Veřejnost však přijala snímek velmi negativně a proměnil se ve skandál.

uniform Příspěvek sdílený Kaia (@kaiagerber), Čen 29, 2017 v 7:30 PDT Cristiano Ronaldo a Georgina Rodriguez

Šťastnou novinu ze svého soukromí, narození čtvrtého dítěte, zveřejnil hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo na svém Instagramu. A přímo z porodnice! Fotografie se stala nejpopulárnější nejen v ratingu fotografií fotbalisty. Snímek si vysloužil přes 11 milionů lajků.

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana esto muito bem! Estamos todos muito felizes! Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano), Lis 12, 2017 v 12:19 PST Pink

Ještě otevřenější a nebojácnější fotografii zveřejnila americká zpěvačka Pink. Hvězda, která se před nedávnem stala čerstvou maminkou, zveřejnila selfie, na kterém kojí svého syna. ‚‚Na procházce nám vyhládlo," podepsala Pink snímek. V podstatě všichni zpěvaččini sledující byli takovou otevřenou fotografií šokováni, ovšem vesměs pozitivně. Lajků si vysloužila fotka přes 350 tisíc.

Hiking makes us thirsty! #happybaby #hotpocket #normalizebreastfeedingyo #arewethereyet Příspěvek sdílený P!NK (@pink), Dub 12, 2017 v 2:38 PDT Manny The Selfie Cat

Nejen lidské hvězdy si dělají selfiečka, zmiňme i neméně populární hvězdná zvířata. Kupříkladu kocour Manny má přes 407 tisíc sledujících. Tento kočičí lamač srdcí se proslavil svými selfies na kameru GoPro s velmi seriózním výrazem v obličeji. Všechny jeho snímky jsou jedinečné, daná fotografie však byla označena za jeho nejlepší - ve společnosti tří psů. Více jak 30 tisíc lajků tomu odpovídá.

Family Portrait

Příspěvek sdílený Manny The Selfie Cat (@yoremahm), Zář 28, 2017 v 7:08 PDT


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.