Nejlepší komedie k přehrání ON-LINE na iPrima.cz

Fimové novinky i klasika. Vybrali jsme z našeho archivu a Videopůjčovny na iPrima.cz několik povedených komedií, které si nyní můžete přehrát online, kdykoliv dostanete chuť se bavit a zasmát. Výběr filmu je na vás:

Oblíbené české i slavné zahraniční úspěšné filmy. Ty nejlepší pořady z žánru komedie můžete sledovat kdykoliv ONLINE na iPrima.cz. Vyberte si a bavte se!

Nejlepší komedie on-line

LOVEní

Zkušený Karal Janák se tentokrát vydal do žánru romantické komedie a Ester Geislerové v hlavní roli se rozhodl rozhodně nic neulehčit. Pětatřicetiletá žena je proto opuštěná u oltáře a následně donucená bydlet s podivínským Jakubem Prachařem. Podaří se jí vzít s pomocí ztřeštěné kamarádky vzít život do vlastních rukou?

Špindl

Užijte si pořádnou dámskou jízdu! Co se stane na horách, zůstane na horách! Tohoto hesla by se měli držet hrdinové horské zimní komedie Špindl. Tři sestry v ní vyrážejí do zasněženého Špindlerova mlýna, aby si užily dámskou jízdu. A bude to možná větší jízda, než samy čekaly!

Samotáři

Kdo by neznal generační výpověď zklamaného porevolučního mládí, uvedenou symbolicky v roce 2000? Scény s hymnou, která je hrána nezvykle instrumentálně, či rozchod z důvodu, že už jednu holku přece máte, doslova zlidověly a vynesly Jiřímu Macháčkovi jeho nejvděčnější roli.

Padesátka

Úspěšná česká komedie Padesátka režiséra Vojty Kotka ukazuje, že na horách se pije, souloží a jezdí na lyžích. V případě Padesátky jde o běžky. Na pozadí legendárního krkonošského běžkařského závodu se odehrává jedno velké zklamání z vlastního syna, hledání otce, účtování s osudem a pár lechtivých scén.

Andílek na nervy

Viktorie je bloggerka, která píše o módě. Vypadá jako panenka Barbie a smrt matky ji doslova vymrští do úplně jiného světa. Z města se stěhuje za tátou na vesnici, kde jí všichni připadají jako Marťani. A stejně tak ona připadá všem. Dají se tyhle dva světy vůbec spojit?

Báječná léta pod psa

Na trpkou normalizační dobu se ve svobodných devadesátých letech rádo vzpomínalo a tato nahořklá komedie je toho důkazem. Podaří se téhle obyčejné rodině přežít šedý a morálku podvracející komunismus, nebo spíše rezignuje?

Láska na druhý pohled

Raphael a Olivia se znají od osmnácti. Žijí si spokojeným manželským životem. Jednoho rána se ale vše změní. Raphael se probudí do jiné reality: On je svobodný, ona slavná pianistka, provdaná za někoho jiného. Jak získat srdce léta milované ženy, v realitě, kde jste si naprosto cizí?

Pusťte si povedenou francouzskou komedii Láska na druhý pohled v naší Videopůjčovně:

Co jsme komu zase udělali?

Letošní chválená novinka, francouzská komedie Co jsme komu zase udělali? navazuje na úspěšný a stejně bláznivý snímek Co jsme komu udělali? Claude a Marie Verneuilovi čelí nové krizi. Jejich čtyři dcery a jejich manželé, David, Rachid, Chao a Charles, se rozhodli opustit Francii. Každý z nich k tomu má dobrý důvod.

Verneuilovi udělají vše pro to, aby jim mladí neodjeli někam na druhý konec světa.

Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty (Zuzana Stavná), který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. Český film režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Kolečka.

Seznamka

Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká. Letuška Hedvika (Zuzana Kajnarová) stále hledá toho pravého. Ani registrace u seznamovací agentury jí zatím nenese ovoce. Postěžuje si proto své nejlepší kamarádce Báře (Adéla Gondíková), protože její manžel Kristián (Jiří Langmajer), kterého ovšem Hedvika nikdy v životě neviděla, seznamovací agentuře šéfuje...

Bony a klid 2

Ve volném pokračování slavné české vekslácké komedie Bony a klid se můžete těšit na "starou partu" Evu (Veronika Jeníková), Bínyho (Roman Skamene), Martina (Jan Potměšil), ale i Richarda (Josef Nedorost) a Karla (František Švihlík). K nim přibudou ve výraznějších rolích ještě Jakub Prachař a Gabriela Kratochvílová.

Pasti, pasti, pastičky

Komedie, která vždy pobaví. Jen muži se u ní chvílemi možná moc nesmějí! Tomáš Hanák, Miroslav Donutil, Zuzana Stivínová nebo Eva Holubová v hlavních rolích.

Na počátku je architekt Petr a vadnoucí zájem o sex zkorumpovaného poslance a bývalého spolužáka Dohnala. Ten totiž s Petrovou asistencí znásilní mladou veterinářku Lenku. Ta využije své profese, oba muže uspí a profesionálně vykastruje. Všichni tři se tak dostávají do eskalující spirály problémů. Scénář a režie Věra Chytilová.

Superpodla

Dave Speed (Terence Hill) je obyčejný policajt v malém městě, kde řeší zásadně banální případy. Jednoho dne však dojde k něčemu zvláštnímu. Pří výkonu služby v terénu je Dave vystaven radioaktivnímu záření. Ale pozor! Obdaří ho superschopnostmi, takže Davovi se najednou daří řešit spoustu neobjasněných případů. Ale jak už to tak bývá, věci se pořádně zamotají a Dave bude mít co dělat, aby vše urovnal. A vy se u toho pořádně zasmějete!

Pusinky

Iška, Karolína a Vendula (Sandra Nováková, Marie Doležalová, Petra Nesvačilová) se nedostaly na podělanou vejšku. Naplánovaly proto super cestu – Holandsko, farma, louky, krávy, svoboda. Chtějí si pořádně užívat a občas (možná) i trochu pracovat.

Dynamická road-movie mladé režisérky Karin Babinské je filmem o mladých holkách, do kterých neustále někdo hučí, aby dospěly. Jim se ale ještě nechce, chtějí samy nakládat se svým životem – ne podle nějakého manuálu rodičů. Umí si prostě užívat a ledacos vyzkoušet.

Ďáblova ruka

Charismatický otec Dan Day (Pierce Brosnan) si svým kouzlem podmanil celé město. Je na vrcholu a každý ho zbožňuje. Když po vystoupení příjme pozvání na skleničku od svého kontroverzního odpůrce a zapřísáhlého ateisty Blaylocka (Ed Harris), stane se něco nečekaného. Dan nešťastnou náhodou střelí Blaylocka přímo do hlavy. Snaží se zahladit stopy a z místa činu se vypaří. Jenže v místnosti v té nešťastné chvíli byli tři. Co když napravený feťák Carl (Greg Kinnear), který byl na schůzce s ním, promluví? Jistější bude, když se Carla zbaví...

Prodám šéfa zn. spěchá

Právnička Sofie (Amanda Peet) vždy zajišťovala přísun peněz do domácnosti, zatímco Tom (Zach Braff) ji hýčkal a staral se o dům. Teď je po narození miminka čekají velké změny. Sofie se rozhodne užít si mateřskou dovolenou.

Tom nastupuje jako asistent marketingu v reklamní agentuře. Jeho šéfem je Chip (Jason Bateman), který od střední školy Sofii miluje. Tom vyděšeně sleduje, že Chip mu přebírá nejen manželku, ale také rodinu. Musí zapojit veškeré schopnosti, aby zákeřného šéfa zastavil.

Instalatér z Tuchlovic

Vesnická komedie o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže. Čtyřicetiletý Luboš Cafourek (Jakub Kohák) je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, žádné práce se nikdy nezalekne. Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka (Eva Holubová) se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku...

Láska nebeská

Láska nebeská, romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back. Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer.

Hrají: Bill Nighy, Gregor Fisher, Colin Firth, Sienna Guillory, Liam Neeson, Emma Thompson, Kris Marshall a další.

Půjčte si film Láska nebeská na 48 hodin:

Úsměvy smutných mužů

Český film režiséra Dana Svátka sleduje příběhy úspěšných chlapů, kteří se přes dno lahve dostali na samotné dno života. Na válečné stezce s chlastem potkává Josef třeba Honzu, bývalého reprezentanta v triatlonu. Úředník a geniální matematik Milan zase věří, že je vyslancem z vesmíru. Někoho zradila žena, někdo hrál v německém gay pornu. Lehké bylo opojnému alkoholu propadnout. Ze závislosti už ale cesta ven nevede, jediná šance je nahradit alkohol něčím jiným. Co takhle uběhnout maraton?

V hlavních rolích vynikající David Švehlík, Jaroslav Dušek, Ondřej Malý, Ivan Franěk, Marika Šoposká, Simona Babčáková, Jiří Maryško, Jaroslav Plesl, Michal Gulyáš či Taťjana Medvecká.

Ali G Indahouse

Ještě než se Sacha Baron Cohen stal světoznámým Boratem, ztvárnil postavu rapera Aliho G. Obklopen svými věrnými se ALI G (Sacha Baron Cohen) se svou přítelkyní Julií náhle stává největším ze všech hrdinů – nepřemožitelným, nenasytným a samozřejmě neodolatelným pro všechny dívky! ALI G, kontroverzní a podařený filmový hit číslo 1 s originální superstar britské komedie ze Staines! Tak jak jste ho nikdy předtím neviděli.

Půjčte si film Ali G Indahouse na 48 hodin:

Frajeři ve Vegas

Americká komedie z roku 2013 režírovaná Jonem Turteltaubgem v hlavních rolích s Michaelem Douglasem, Robertem De Nirem, Morganem Freemanem, Kevinem Klinem a Mary Steenburgen.

Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec, chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas.

Máte chuť na KRIMI?

Podobné články

Pro ty, kteří nejraději romatiku:

Ještě více filmů i celých pořadů s možností sledování online

Přes stovku filmových trháků i seriálů všech žánrů si můžete vybrat a přehrát a sledovat online v archivu na iPrima.cz

(Schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.