Nejoblíbenější parfémy pro rok 2022. Je mezi nimi i ten váš?

Parfémů a vůní najdete na trhu nepřeberné množství. Jen některé z nich se však drží na špici a patří mezi bestsellery v oblasti voňavek. Které parfémy patřily mezi nejoblíbenější v uplynulém roce a proč byste si je měli pořídit i vy?

Lancôme – La Vie Est Belle

La Vie Est Belle je ovocnokvětinová parfémová voda, která symbolizuje svobodu a štěstí. Její název doslova znamená „život je krásný“ – a jak jinak prožít krásný život než za doprovodu příjemné vůně.

Hlavu voňavky tvoří černý rybíz a šťavnatá hruška. V srdci pak tančí květ pomerančovníku, kosatec a exotický jasmín. Celou vonnou kompozici uzavírá základ, který tvoří pralinka, pačuli, tonka fazole a sladká vanilka. La Vie Est Belle se hodí jako perfektní společnice pro běžné všední dny, které se v jejím závoji rázem stanou zcela nevšedními.

Chloé – Nomade

Podpořte svou nespoutanou a dobrodružnou duši a zahalte se do květinového hávu parfémové vody Nomade. Tato jedinečná vůně vznikla v roce 2018 a od té doby tvoří nedílnou součást kosmetické výbavy nejedné ženy. Kromě samotné vůně je ikonický také její flakon, který byl navržen ve tvaru kabelky Chloé Drew.

Hlavu Nomade tvoří sladká mirabelka, v srdci se ukrývá nespoutaná frézie a základ pokrývá jako zelený koberec dubový mech. Nomade se hodí pro jakoukoliv příležitost.

Yves Saint-Laurent – Black Opium

Vůně, která způsobuje závislost. Tak lze ve zkratce popsat parfémovou vodu Black Opium. Jedná se o výraznou orientální parfémovou vodu, která se skvěle hodí do zimních měsíců a kterou ocení zejména sebevědomé ženy toužící po originalitě.

Hlavu vůně tvoří exotický květ pomerančovníku, růžový pepř a hruška. V srdci se mísí jako dva vyvážené protiklady jasmín a káva a základem prostupují tóny cedru, pačuli a vanilky. Přestože se jedná o poměrně odvážnou vůni, nemusíte se bát jejího efektu. Stane se vaším perfektním doplňkem v situacích, kdy budete chtít trochu víc vystoupit z davu.

DIOR – J’adore L’Or

J’adore L’Or patří mezi zcela unikátní parfémy pro ženy. Skládá se totiž z velmi vzácných ingrediencí, které vám dopřejí zcela jedinečný pocit výjimečnosti. Flakon v sobě ukrývá dokonalou esenci májové růže a dokonalou esenci jasmínu z Grasse. Tyto dvě podmanivé esence pocházejí ze sklizní z provensálské oblasti Domaine de Manon.

Jasmín tvoří hlavu parfému a srdce náleží růži. Základu kraluje sladká vanilka a parfém v závěru působí jako květinová a lehce orientální vůně. S parfémy zacházejte vždy jako se šafránem a J’adore L’Or rozhodně není výjimkou. Skvěle ho ale uplatníte v zimním období nebo při speciálních příležitostech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.