Nejšílenější úchylky: Je závislá na svých prsou!

Člověk snadno pochopí muže, který se může stát obětí závislosti na ženských prsou. Ale ženy? Ano, Sheyla má velikost 38 KKK a chce víc... Její závislost uvidíte ve čtvrtek na Prima love ve 21.20!

Sheyle je třicet dva let a na svých prsou vysloveně pracovala třináct let. Dosáhnout velikosti prsou 38KKK ji stálo dvacet dva bolestných plastických operací. Kvůli šestikilovým implantátům si dokonce nechala odstranit žebra!

"Má prsa jsou jako děti, miluju je jako svoje děti. Je to ta nejlepší věc v mém životě," říká Sheyla.

V každém ňadru má kolem 2,5 kg solného roztoku, to je jako 6 plechovek sody v každém implantátu.

Konec běhání a jiné problémy

Tak velká prsa znamenají mít i nějaká omezení v životě. Kromě toho, že Sheyla už v podstatě nemůže ani popoběhnout, neustále jí do výstřihu padá jídlo, je velice těžké najít nějaké oblečení, které by jí přes její hrudník bylo. V podstatě si kvůli svým vnadám nemůže sama ani zavázat boty.

Pokud ji chce obejmout dcera, má smůlu: "Je to frustrující, ale pro krásu udělám vše."Sheyla si nechala udělat první prsa v devatenácti letech. Její původní velikost je malé "B", potom přešla na "D" a každých šest měsíců je zvětšovala.

V roce 2009 dostala téměř fatální infekci a musela podstoupit okamžitou operaci, jinak by zemřela. Měla horečku přes 40, a aby lékaři Sheyle zachránili život, museli jí implantáty okamžitě vyjmout. Sheyla se několik týdnu poté pokusila o sebevraždu....

Podívejte se na závoslost Sheyly podrobněji na Prima love ve 20.15!

Vzpomínáte na silikonovou zdeničku z Vyvolených, jak si hrála na sestřičku?

Podobné články

Propásli jste minulý díl? Šlo o milování s auty a šňupání pudru!

Prošvihli jste minulý díl Nejšílenějších úchylek? Podívejte se na něj na Prima Play!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.