Nejsledovanější záhada éry Ano, šéfe! Pusťte si legendární kauzu Řetízek

Pamatujete si na kluka, který během natáčení jednoho z dílů pořadu Ano, šéfe! svěřil Šéfovi Pohlreichovi, že (ne)ukradl zlatý řetízek babičce? Jestli ne, připomeňte si počátek nejslavnější internetové kauzy v sestřihu níže i to, jaké měla pokračování na Slovensku.

Mladý kuchtík nejdříve prý ukradl řetízek, vzápětí ho zase neukradl, jen ho dal do špatného hrníčku, do kterého ho schoval omylem kvůli hluku. A záhada byla na světě.

I po několika měsících od uvedení epizody pořadu Ano, šéfe! z učiliště v Trmicích na Primě, bylo kolem jedné zmatené "krádeže" babiččina zlatého řetízku stále co vysvětlovat.

Poslechněte si, s čím se hlavní aktér celé té bizarní kauzy tenkrát svěřil Zdeňkovi Pohlreichovi i jaké měla pokračování.

Přehrajte si celou kauzu Řetízek v sestřihu:

A teď si ještě připomeňte nečekanou dohru řetízku vloženého do špatného hrníčku na Slovensku.

Šéf vysvětlil, jak to celé bylo:

Celý díl Ano, šéfe! z učiliště v Trmicích s klukem s řetízkem si připomeňte v archivu iPrima.cz Další osudy hlavních hrdinů z učiliště v Trmicích spolu s osudy hospodských z Bastily v Berouně sledujte v návratovém dílu Ano, šéfe! ve čtvrtek 6. února ve 22.50 na Primě.

Šéf se v tomto návratém dílu Ano, šéfe! vrátil do míst, na která se nedá zapomenout. Chce se znovu sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště, připomeňme, že Pavel Bureš se díky "řetízku v jiném hrníčku" stal hvězdou internetu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.