Seriály a filmy

1. září 2015 21:00

Gabriela Gabrielová

Největší festival volnočasových aktivit LADRONKAFEST 2015 už tuto sobotu!

Největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě LADRONKAFEST 2015, který už čtrnáctým rokem pořádá Městská část Praha 6, se nezadržitelně blíží. V parku Ladronka se bude prezentovat přes 60 volnočasových aktivit pro děti, dospělé i milovníky adrenalinu, a to už v sobotu 12. září.

Tradiční soutěž studentských kapel byla už na internetu a Facebooku Ladronkafestu ukončena. Teď už všichni finalisté, kteří vzešli z hlasování fanoušků, pilně cvičí na svá živá vystoupení přímo na festivalu. Vítězem se v sobotu odpoledne stane ta z kapel, která na Ladronce sklidí největší aplaus od diváků.

„Jako fanoušek tvrdší muziky vítám, že je stále dost mladých muzikantů, kteří jsou schopni přijít s vlastními hudebními nápady. Na hudebním poli není jednoduché prorazit, ale pevně doufám, že alespoň pro některé ze soutěžících na Ladronkafestu toto bude první velký krok k jejich možná úspěšné hudební kariéře. Ladronkafest ovšem není jen příležitost pro začínající muzikanty, na své si tu přijdou v podstatě všichni, včetně malých dětí,“ řekl Mgr. Ondřej Kolář, starosta Prahy 6.

Některé atrakce si dokonce vyzkoušejí i české celebrity. Odpoledne se svými dětmi na Ladronkafestu stráví například Agáta Prachařová, Ester Janečková, Kristina Kloubková a také Vincent Navrátil.

Chybět nebudou ani hvězdy muzikálu Romeo a Julie, jejichž fanoušci se mohou těšit nejen na autogramiádu zpěváků, ale i živé ukázky ze samotného muzikálu.

Na Ladronkafestu také vyvrcholí letošní ročník projektu Letní výzva pro srdcaře, který probíhá celé léto ve spolupráci Nadace Naše dítě a Jeden měsíc běžce.

Pro děti bude ve spolupráci s OCRA CZ (Česká asociace extrémních závodů) připraven menší překážkový závod, nouze nebude ani o další aktivity.

Na start dětského závodu se postaví i dcera Jasmína televizní moderátorky Kristiny Kloubkové, syn Kryšpín modelky Agáty Prachařové a dcera Kordula herečky Veroniky Žilkové.

Na Ladronkafestu se odehraje mimo jiné také Mistrovství ČR v poweriser (skákací boty), Český pohár ve slackline nebo Pole Battle League, chybět nebudou také Star Wars postavy, aikido, beachvolejbal, badminton, římský tábor sebeobrana a mnohem víc.

Po celý den se na pódiu budou střídat studentské kapely, sportovní a freestylové exhibice, taneční show a v neposlední řadě také soutěže. Sehraná moderátorská dvojka Vojta Efler a Iva Lecká se z pódia prakticky nehne, těšit se můžete také na jejich vzájemné pošťuchování.

Večer si hudební fandové přijdou na své při představení muzikálu Romeo a Julie, koncertě kapely Iglů a hlavně při finálním koncertu rappera LIPO.

Pro děti jsou připravené atrakce v podobě skákacích trampolín, vyzkoušet si mohou jednotlivé atletické disciplíny a celou řadu dalších aktivit.

Více informací o kompletní program na www.ladronkafest.cz

Ladronkafest je součástí programu nespecifické protidrogové prevence MČ Praha 6. Festival je zaměřený na prevenci rizikového chování. Jedná se o největší volnočasový festival ve střední Evropě, jehož cílem je motivovat děti a mladé lidi k pozitivním možnostem aktivně a kvalitně trávit svůj volný čas.

LETOS OPĚT NA LADRONCE V SOBOTU 12. 9. 2015. STARTUJEME V 11.00 HODIN A VSTUP JE ZDARMA!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.