Seriály a filmy

14. prosince 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Nejvtipnější televizní kanál Prima Comedy Central dnes zahajuje svoje vysílání

A je to tu! Prima Comedy Central již dnes v 15.00 uvede na obrazovky svůj program nabitý satirickým a nekonvenčním humorem. A že to bude pořádná jízda? To si teda pište. Těšit se můžete na kultovní sitkomy, v Čechách neokoukané seriály nebo vlastní tvorbu.

Nová televizní stanice sází nejen na osvědčenou klasiku, ale také na originální pořady, které budou zcela odpovídat lokálnímu obsahu. Díky tomu Prima Comedy Central uvede původní seriál Setkali se na sídláku nebo vlastní a exkluzivní stand-upy. A čím jiným kanál zahájit, než prvním dílem kultovního seriálu Doktůrci (Scrubs)? Epizoda se navíc trefně jmenuje Můj první den.

Viacom Internationality Media Networks provozuje ve 169 zemích světa a ve 40 jazycích kanály jako MTV, Nickelodeon nebo Paramount. V České republice právě dnes zahajuje provoz Prima Comedy Central, který českým divákům přinese exkluzivní a originální pořady jediné globální sítě Comedy Central. „Komedie je nejoblíbenější žánr mladých lidí. Humor jako takový je pak hluboce zakořeněný v české společnosti. Proto ve Viacom věříme, že si Comedy Central zaslouží být dostupný co nejširšímu okruhu diváků,“ vysvětluje Bartosz Witak, General Manager of Viacom International Media Networks CEE & Israel

Od animáku po loutkové divadlo

Nekonvenční South Park, populární Griffinovi nebo osvědčená Taková normální rodinka. Na to a ještě více můžete těšit ve vysílání nové televize. Kromě toho program nabídne nové a v Čechách neokoukané seriály jako Americký táta nebo Svět podle Jima. Prima Comedy Central chce zaujmout diváka širokou škálou nabídky svých pořadů, které přinesou nekonečnou porci zábavy a humoru.

„Comedy Central poskytuje divákům na celém světě jednak prémiové mezinárodní pořady v lokalizované podobě, jednak domácí produkci. Přejeme si, aby byl kanál relevantní na každém trhu. Proto přizpůsobujeme vysílací jazyk, programování a obsah potřebám lokálních diváků a zapojujeme se do místní produkce,“ doplňuje Bartosz Witak. V rámci vlastní produkce se televize spojila s komediální dvojicí Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek. Společně pak vytvořili ironickou a nekorektní show Potkali se na sídláku, která si z ničeho nebere servítky. Od nového roku se můžete také těšit na porci exkluzivních stand-upů. Přes den navíc Prima Comedy Central vysílá hravé a dobrodružné seriály pro nejmenší diváky, které pocházejí z dílny stanice Nickelodeon.

A jak novou stanici naladíte?

Kanál Comedy Central budou diváci moci naladit v rámci digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače na multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Za obsahové složení, technickou stránku a provoz kanálu odpovídá Viacom, který věří, že propůjčení jména a spolupráce se skupinou Prima poskytne kanálu nezbytnou podporu, aby se stal oblíbenou televizí českých milovníků komedií. Ve své programové nabídce najdou nový kanál také všichni majitelé digitální televize O2 TV, a to bez ohledu na to, jaký tarif využívají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.