Seriály a filmy

18. listopadu 2018 21:19

Německá kapela Blackout Problems představí v Praze svůj Kaos!

Ačkoli vznikli teprve v roce 2012, mají za sebou už pořádnou řádku světových koncertů a pár těch alb. Tihle kluci z Bavorska přijedou už 21. listopadu do pražského Rock Café a představí tak nejen energickou show, ale i novou desku Kaos.

Úplně poprvé se německá kapela Blackout Problems představila českému publiku v roce 2013 na hudebním festivalu Rock for People, kdy byla ještě v tříčlenné sestavě bez kytaristy Moritze. Pak se v České republice objevovala celkem pravidelně, navštěvovala bary a místa příznačná jejich žánru, ale mezi jejich nejmilejší se řadí právě pražské Rock Café.

Celý večer zahájí kapela Stifled, která se řadí mezi pražské naděje a v létě se vydala na turné po Kanadě. I když provedli změny v sestavě kapely, nezabránilo jim to s odkýváním právě tohoto koncertu. Druhým supportem bude německý elektronický projekt Geisha. Ačkoli se zdá, že tato trojice tvoří nesourodý celek, po hlubším posouzení zjistíte, že by mohlo jít o skutečně zajímavou show.

A v čem tkví síla úspěchu rockerů z Mnichova? V jejich živelnosti, neuvěřitelně energických koncertech, a právě proto mají tihle kluci u nás už nemalou posluchačskou základnu. Zaujmou jejich melancholické klavírní tóny, elektronika a exploze až do post-hardcoreových stěn i vás?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.