Nenechte si ujít: Exkluzivní materiál z natáčení Show Jana Krause v Miláně

Další Show Jana Krause si nenechte ujít. Nenatáčeli jsme totiž v žhnoucí Praze, ale v lombardském Miláně. Pozvání přijali hned tři hosté, kteří s tímto městem spojili své životy – fotbalista Marek Jankulovski, herečka Barbora Bobulová a zpěvák Drupi. Prima family zapněte tento pátek ve 22.20.

Marek Jankulovski sice před rokem a půl ukončil svoji fotbalovou kariéru a věnuje se jiným radostem, jež život přináší. Diváci televize Prima a zejména fotbaloví fanoušci si ale jeho jméno určitě spojí s Ligou mistrů UEFA.

V minulé sezoně byl totiž ambasadorem jejího vysílání na Prima COOL. Který ze zápasů se mu nejvíc vryl pod kůži? Neuvažuje čistě náhodou o tom, že by se někdy k aktivnímu fotbalu vrátil?

Dalším hostem na Krausově červené pohovce je herečka Barbora Bobulová. Pokud se vám nevybavila žádná její role, vězte, že je to princezna Pavlínka z oblíbené pohádky Nesmrtelná teta. Jak se jí v temperamentní Itálii pracuje? Přijala by nabídku natočit film v Česku či na Slovensku? Dozvíte se v našem videu:

Líbila se vám naše upoutávka? V tom případě nezapomeňte zapnout tento pátek Prima family a pobavit se u Show Jana Krause s hosty Markem Jankulovským, Barborou Bobulovou a Drupim.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.