Není co ztratit... A nebo ano? Pobavte se v neděli u americké komedie

Tima Robbinse známe spíš jako představitele seriózních rolí, Martin Lawrence je zase vyhlášený komediální talent. Těžko si představit rozdílnější dvojku! I přes to ale tihle dva vytvořili skvělé spojení, co vás fakt pobaví. Přesvědčte se o tom v neděli ve 22.45 na Primě.

Nick Beam (Tim Robbins) se jednoho dne vrátí z práce domů a přistihne svojí ženu v posteli se svým šéfem. Na pokraji nervového zhroucení sedne za volant a bezcílně jezdí městem, když v tom do jeho auta naskočí zlodějíček T-Paul (Martin Lawrence) v pokusu Nicka okrást. Jenže Nick nemá co ztratit. Z okradeného se v mžiku stane únoscem a zaskočeného T-Paula odveze daleko do arizonské pouště.

Poté, co T-Paul přepadne místní benzinovou pumpu, naplánuje tahle nesourodá dvojka plán, jak se pomstít Nickovu šéfovi: rozhodnout se vykrást jeho sejf. Jenže ne všechno vyjde podle plánu. Do příběhu se zamíchá dvojka opravdových kriminálníků, kteří jsou neprávem obviněni z přepadení oné benzinky a vydávají se po stopách Nicka a T-Paula.

Nick při vyloupení šéfova trezoru neodolá příležitosti zničit bossovu oblíbenou sošku plodnosti, při čemž ho ovšem zachytí bezpečností kamery. Rovněž se rozhádá s T-Paulem kvůli tomu, co udělají s ukradenými penězi, a nakonec zjistí, že to nebyl jeho šéf v posteli s jeho ženou, ale… Ale to bychom prozradili už moc. Fakt je, že Nickovi hrozí odhalení a dlouhý pobyt ve vězení, ledaže by někdo našel způsob, jak smazat záznam bezpečnostní kamery…

Komedie Není co ztratit vydělala jen ve Spojených Státech přes 44 milionů dolarů, přičemž její rozpočet byl pouhých 25 milionů. Spolu s akčním snímkem Mizerové je považována za vrcholný počin Martina Lawrence.

Všimněte si, že…

  • …jméno postavy, kterou hraje Martin Lawrence (T-Paul), je divákovi představeno až po 50 minutách filmu.
  • …Nickovu manželku Ann ve snímku hraje Kelly Preston, manželka Johna Travolty.
  • …když „T“ vypadne ze zadního okénka Nickova auta, začne po silnici metat kotrmelce v přesně opačném směru, než by správně měl.
  • …když zaměstnanec benzínky vystřelí po ujíždějícím autu Nicka a T-Paula, zasáhne jeho boční zrcátko, které zůstane viset na pár drátech po straně vozu. Při následné zastávce („T“ potřebuje na záchod) je však neporušené zpět na svém místě. Pár záběrů později je opět zničené.
  • …ve scéně, kdy se „T“ podruhé vrátí domů, přiběhnout jeho děti a sednou si s ním na gauč, jeho syn si mu klekne přesně do rozkroku. Martin Lawrence na to reaguje bolestivou grimasou a pobaveným pohledem na členy štábu za kamerou.

Komedii Není co ztratit si pusťte na Primě v neděli od 22.45!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.